Skip to content

První update pro Xiaomi Smart Band 7 zapíná nové funkce

Zatímco společnost Xiaomi před několika desítkami hodin oficiálně uváděla na globální trhy svůj nejnovější chytrý náramek Smart Band 7 (či postaru Mi Band 7), od vývojářů do něj ve stejnou dobu mířil první významný update. Novější firmware přitom neopravuje jen pár chybiček, ale přináší hned několik nových funkcí, které z náramku rázem dělají o něco zajímavější zařízení. Aktuálně vydávaná verze nese označení 1.16.0.7.

V seznamu změn se nachází například možnost nastavení intenzity vibrací rovnou v samotném náramku, což bylo doposud možné pouze skrze aplikaci. Update rovněž vylepšil ciferníky, jejichž jednotlivé informativní části šikovně fungují jako tlačítka pro otevření daných analýz. Třetí přidanou funkcí jsou fitness připomínky, které nositele náramku motivují k plnění stanovených denních cílů.

xiaomi smart band 7

Aktualizovaný firmware 1.16.0.7 by měl také opravit několik problémů. Patří mezi ně náhodné restartování, špatné zarovnání textu na některých cifernících a trable s jasem displeje po opuštění obrazovky s NFC placením.

Co zatím říkáte na nový Xiaomi Smart Band 7?

Zdroj: gizmo

Leave a Reply

Your email address will not be published.