Skip to content

Discord dostává obří aktualizaci a integruje ChatGPT

Discord je populární platforma nejen pro hraní ale budují se na něm komunity snad ze všech možných oborů. Nyní se spojil s OpenAI a přináší nativní podporu pro ChatGPT. Jde o jednu z největších aktualizací, která kdy na této platformě proběhla.

Integrovaný bot Clyde dokáže uživatele upozornit na chyby, reagovat na jejich příkazy a samozřejmě se na něj můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy. Správci serverů budou mít možnost tuto funkci vypnout, pokud ji nebudou chtít využívat. Soukromí je však stále zachováno. Uživatelská data totiž nejsou sdílena s OpenAI, aby pomáhala s trénováním tohoto chatbota.

Discord – Pokec, chat a relax

Discord také vylepšuje svůj nástroj pro automatické moderování obsahu AutoMod, který pomáhá s dodržováním pravidel na serverech. AutoMod těží z obrovského množství dat a nyní dokáže identifikovat ty nejmenší detaily, které lidé často přehlížejí. Takže pokud se někdo pokouší obejít pravidla serveru, existuje větší šance, že ho AutoMod chytí při činu. Pokud se často ztrácíte v jednotlivých konverzacích a nejste aktivní příliš často, oceníte novou funkci Souhrny konverzací, která vám (jak už název prozrazuje) shrne všechny důležité zprávy, které jste zmeškali.

Jak často používáte Discord?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *