Games

Kill the Justice League bylo odloženo » Vortex

Kill the Justice League bylo odloženo » Vortex

Tamtamy se opět nemýlily. Po opakovaných spekulacích byla skutečně odložena nová hra Suicide Squad: Kill the Justice League od britského týmu Rocksteady Studios. Původně měla vyjít v roce 2022, pak začátkem roku 2023 a dosud platilo, že se tak stane 26. května. Ale to už neplatí. Čas se rychle krátil a my si v redakci kladli otázku, proč autoři buď nedávné spekulace rázně nepopřeli, anebo už nepřiznali barvu.

Teď autoři na Twitteru vzkázali, že Suicide Squad: Kill the Justice League vyjde dokonce až příští rok, konkrétně 2. února. Učinili podle svých slov těžké, ale nezbytné rozhodnutí. Potřebují víc času, aby hráčům dokázali doručit ten nejlepší možný zážitek. Své komunitě tým poděkoval za podporu, trpělivost a pochopení. A současně autoři slíbili, že v nadcházejících měsících ukáží ze hry mnohem víc.

Odklad až na příští rok znamená, že se naplnily ty nejpesimističtější odhady insiderů. Na autory se sesypala kritika po únorové akci State of Play. Řadě hráčů se nelíbí zejména live service prvky, ale podle novinářů jako Jason Schreier a Jez Corden se jádro hry měnit nemá. Kritika se týkala také battle passu nebo nutnosti být on-line i při hraní v singlu. Skoro roční odklad ale naznačuje, že se autoři přeci jen pokusí změnit alespoň to, jak na hráče titul působí. Zajímavé také je, že podle Andyho Robinsonona z magazínu VGC byli vývojáři, se kterými mluvil, prý pozitivní, pokud jde o hru, její soubojový systém a svět. Výslovně prý zmiňovali, že to nedopadne jako s Gotham Knights.

Stojí za připomenutí, že v Suicide Squad naposledy Batman promluví hlasem zesnulého dabéra Kevina Conroye. A také, že na novou velkou hru od Rocksteady čekáme už od roku 2015 a titulu Batman: Arkham Knight. Jejich poslední vydanou hrou byl Batman: Arkham VR z roku 2016.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *