Skip to content

Far Cry 5 nabízí vyšší framerate na konzolích » Vortex

Nezdá se to, že Far Cry 5 vyšlo už 27. března 2018, tedy skoro před pěti lety. Před pár dny se začalo na základě teaseru od Ubisoftu spekulovat, že by se hra mohla dočkat upgradu pro současně konzole. A tak se také stalo. Na PlayStationu 5 a Xboxu Series si nyní můžete titul užít v 60 fps a navíc vydavatel láká na bezplatný víkend. Far Cry 5 bude k dispozici na všech platformách od 23. do 27. března na PC i konzolích.

Patch už je venku a slibuje dvojnásobný framerate ve všech režimech i DLC Hours of Darkness, Lost on Mars a Dead Living Zombies. Podle Ubisoftu je to skvělý čas vrátit se k tomuto příběhu. Hráči na Xbox Series X i S se mohou navíc kromě vyšších fps těšit také na vylepšené rozlišení. Series X nabízí rozlišení 4K a Series S 1920×1080. Na PS5 hra stále běží v rozlišení 2880×1620.

Kromě bezplatného víkendu můžete hru rovnou koupit ve slevě, pokud jste ji dosud nehráli a zaujme vás. Obecně pak můžeme jen doplnit, že je fajn, že se firmě ke starších hrám na konzolích stále vracejí a Ubisoft patří mezi ty aktivnější na tomto poli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *