Games

Vytvářejte špičkový obsah na sociální sítě pouze s telefonem

Vytvářejte špičkový obsah na sociální sítě pouze s telefonem

Komerční článek

Kvalitní fotoaparát, špičkový výkon a atraktivní vzhled jsou vlastnosti zapsané v DNA oblíbené řady nova od Huawei. Není proto asi žádným překvapením, že na úspěch předchozích modelů hrdě navazují nové modely Huawei nova 10 a nova 10 Pro. Novinky reagují na zájem mladé generace o tvorbu vizuálního obsahu, a tak přichází s novou vychytávkou, díky které mohou uživatelé snadno pořizovat nápaditá videa a vlogy.

Fotografie jako od profesionála

Zachyťte svůj život v té nejvyšší obrazové kvalitě díky mimořádným fotografickým vlastnostem řady telefonů nova 10. Vášniví fotografové jistě ocení, že jsou modely Huawei nova 10 a nova 10 Pro poprvé vybaveny předním fotoaparátem s ultraširokoúhlým automatickým ostřením a rozlišením 60 MP, které podporuje 100-stupňový ultraširokoúhlý úhel s 1/2,61’’ snímačem. Přední fotoaparát navíc podporuje vyšší citlivost na světlo a kvalitu videa v rozlišení 4K. Můžete tak fotit selfies téměř bez námahy. Stačí nasadit úsměv a zmáčknout spoušť.

Pokud preferujete focení západů slunce nebo krásných výhledů na město, potěší vás smartphony nova 10 svým zadním 50MP RYYB Ultra Vision fotoaparátem a 8MP ultra širokým makro fotoaparátem s podporou automatického ostření. S dynamickým zadním fotoaparátem dokáže smartphone zachytit cokoliv – od velkých malebných pohledů na pohoří, až po nejmenší kapku rosy na listu trávy, což umožňuje začínajícím fotografům experimentovat s různými způsoby focení pomocí svého chytrého telefonu. To potvrzuje i známý akrobatický pilot RedBull AirRace Martin Šonka: “Jsem rád, že se mi do rukou dostal telefon, který dokáže zachytit i pořádný výhled. Když pilotuji, mám před sebou vždy nádherné scenérie, které teď díky ultraširokoúhlému fotoaparátu zachytím v celé jejich kráse. Mile mě překvapila i funkce, která umožňuje natáčet přední a zadní kamerou současně,” doplňuje.

Luxusní design

První kulaté výročí série nova přináší původní design prstence Star Orbit, který je navíc doplněný o povrchovou úpravu Star Orbit Craft a dodává telefonům hladkou texturu a lesk. Pokud jde o barevné provedení, řada Huawei nova nad ostatními smartphony vyčnívá i v tomto směru. Tentokrát se nabízí v luxusní verzi Starry Silver, která kombinuje stříbrnou barvu se zlatými prvky, a v nadčasové variantě Starry Black, která dokonalé doplní každý outfit.

Výkon, který překvapí i vášnivé hráče 

Čím dál víc uživatelů vyhledává chytré telefony, které nejen skvěle vypadají, ale poskytují i kvalitní výkon – a tím spíš, pokud jde o zábavu. Naštěstí, Huawei nova 10 a nova 10 Pro v sobě ukrývají nový Touch Turbo 2.0, který vylepšuje zážitek z mobilních her, a vyzdvihuje ho na novou úroveň. Uživatelé tak mohou jednoduše zatřást telefonem a spustit jakoukoliv operaci klávesnice.

Tato funkce se hodí nejvíc hráčům, kteří milují žánr MOBA nebo akční a závodní hry. Různými pohyby vašeho chytrého telefonu můžete lehce mířit a střílet, přepínat vybavení, překonávat levely a stát se tak herními šampiony rychleji. Řada nova 10 navíc přichází se standardními duálními stereo reproduktory, které jsou zabudované přímo v telefonu. Díky ultraširokému zvukovému poli Histen poskytuje uživatelům realistický a pohlcující zážitek při hraní her, poslouchání hudby nebo sledování oblíbených filmů.

Řada nova 10 tradičně přichází i se superrychlým nabíjením Huawei SuperCharge, které dokáže telefon nabít během několika minut. Už se tak nebudete muset strachovat o to, aby vám telefon vydržel. Stačí mu dát 20 minutovou přestávku, za kterou se zvládne plně nabít – a vy tak můžete pokračovat v nekonečné zábavě.

Chytré telefony Huawei nova 10 a nova 10 Pro jsou k dispozici v barvách Silver a Starry Black. Huawei nova 10 začíná na 13 999 Kč a nova 10 Pro na 17 999 Kč.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *