Skip to content

V The Sims 4 již nedochází k incestu » Vortex

Minulý týden jsme psali o dosti nešťastném bugu, který do The Sims 4 s dalšími novinkami a úpravami omylem přidal i incest. Žádný zájem vývojářů za tím pochopitelně není, s přihlédnutím k herní logice je ale zřejmě snadné, aby se nastavená pravidla rozbila a hra tuto možnost nabídla. Současně s tím ovšem začaly některé postavy přehnaně rychle stárnout a následně i umírat, což rovněž nebyl zamýšlený prvek a vývojáři se za chyby omluvili. Zároveň ujistili hráče, že pracují na jejich opravě a jejich úsilí se zhmotňuje v nové aktualizaci, která uvádí věci do pořádku.

Nyní již tedy není možné, aby simíci činili nevhodné návrhy směrem ke členům vlastní domácnosti . Tento omyl se stal v důsledku přidání mechanismu „tužeb a strachu“ (Wants & Fears) ze starších her, někteří pak začali toužit právě po svých rodinných příslušnících… Vývojáři tuto opravu komentují tak, že nabídka ke vztahu může už zase směřovat pouze k vhodným simíkům. Současně s tím opravili i další trochu nevhodnou chybu, kdy se na sociálních sítích dospělí simíci poněkud koketně vyjadřovali k mladistvým v tzv. Bunny postech, což je další nežádoucí věc.

Hráči se už také nemusí obávat o své simíky a jejich úmrtnost. Ta byla pro změnu zvýšena chybou v životnosti. Ti, kteří měli nastavenou krátkou nebo naopak dlouhou, začali zrychleně stárnout, což u některých pochopitelně vedlo ke smrti. V bezpečí byli pouze ti s klasickým nastavením, nyní je však už i tato chyba pryč. Na PC aktualizace dorazila 2. srpna, na Xbox a PlayStation o den později. Svět simíků je zase v pořádku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *