Skip to content

Sháníte obal na svůj Samsung mobil?

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Tentokrát hlavně pro ty z vás, kteří si nedávno pořídili (nebo třeba našli pod stromečkem) telefon značky Samsung a hledáte na něj vhodný obal za pár korun. Vybrali jsme pět konkrétních variant, ale v nabídce čínských obchodů pochopitelně najdete i spooousty dalších…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Barevný silikonový ochránce

Moderně vypadající silikonový obal, který se bude nejspíš líbit hlavně mladším majitelům Samsung telefonu. Na výběr je celkem pět barevných variant.

Cena: 75 Kč

Koženkový elegán

Koženkový obal by mohl být na druhou stranu oblíbenější u starší generace. Flipové pouzdro tradičně chrání také displej a dá se použít i pro uschování karet či vizitek a poslouží také jako stojánek.

Cena: 90 Kč

Průhledná silikonová klasika

Jestli chcete váš Samsung ochránit a současně stále nechat vyniknout jeho původní barvu, můžete jednoduše sáhnout po úplně nejjednodušším silikonovém obalu, který se dá najít.

Cena: 45 Kč

Drsňák i se stojánkem a kapsou na kartu

Vyztužené rohy, šoupací kryt na fotoaparáty, výklopný stojánek a dokonce i šuplík na platební kartu. Využijete toto vše u krytu na mobil? Tak tady jeden praktický a hezký máte. Na zádech má dokonce i plochu pro magnetické připnutí do držáku.

Cena: 75 Kč

Jednoduchý obal s kroužkem

Pokud oceníte zadní výklopný úchyt či stojánek a magnetické připínání, ale jinak byste rádi měli obyčejný silikonový obal, tak i takové řešení se najde. A to hned v deseti barvách.

Cena: 110 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.


5 tipů na zboží z Číny: ZigBee smart prvky do domácnosti

Články

Marek Houser

Marek Houserčtení: 3 minuty (
uložit na později

)čtení: 3 min.

uloženo


uložit na později

3 min.