Skip to content

Pixel Watch doprovodí úplná armáda řemínků. Má to ale háček

Když v půlce května ukázal Google své první chytré hodinky Pixel Watch, šlo skutečně především o vizuální ukázku. A to hlavně z toho důvodu, že přístroj bude oficiálně uveden a naplno představen až na podzim. Uplynulý cca měsíc byl plný různých úniků a spekulací týkajících se hardwarového vybavení nebo systému. Celkem málo se každopádně hovoří o jednom z funkčních i a přitom nejviditelnějších designových prvků, kterým jsou řemínky.

Zdroj blízký americkému výrobci tvrdí, že Google Pixel Watch budou mít k dispozici sedm různých řemínků, i když možná ne hned ze startu. Tak či onak jde o velmi pěkné číslo, které ovšem kazí a současně vysvětluje jedna z vlastností řemínků pro Pixel hodinky.

Get ready for THESE Pixel Watch ACCESSORIES!

Get ready for THESE Pixel Watch ACCESSORIES!

Totiž unikátní proprietární odepínací a připínací systém, kvůli kterému sice nejspíš budou řemínky a také snadněji vyměnitelné, Jenže současně s tím se také stávají unikátními a nebudou lehce nahraditelné jinými kousky s běžným upínáním. Z tohoto pohledu je vlastně dobře, že Google udělá hned několik variant, na druhou strnu si ale mohl unikátní systém i odpustit.

Jaké řemínky mají vaše současné hodinky?

Zdroj: 9to5

Leave a Reply

Your email address will not be published.