Games

Lidl začal prodávat levná sluchátka Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Lidl začal prodávat levná sluchátka Xiaomi Redmi Buds 3 Lite
  • E-shop Lidl zalistoval sluchátka Redmi Buds 3 Lite
  • Mají Bluetooth 5.2, vydrží až 18 hodin a nestojí ani pětistovku

Minulý týden se na e-shopu Lidl objevilo několik produktů od Xiaomi. Na Wi-Fi extender jsme vám přinesli samostatný článek, v tom dnešním se budeme bavit o sluchátkách Redmi Buds 3 Lite, která mají slušný poměr mezi cenou a výkonem. Jasně, od sluchátek, která nestojí ani pětistovku nemůžete čekat zázraky, ale na běžný poslech hudby či podcastů i takto levný model může posloužit dostatečně.

Redmi Buds 3 Lite nyní na e-shopu Lidl

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite jsou vybavena Bluetooth 5.2 (na e-shopu je špatně uveden Bluetooth 5.0), na jedno nabití vydrží až 18 hodin (bez pouzdra 5 hodin), což je sice průměr, ale znamená to, že vás nenechají ve štychu ani při dlouhém letu. Musíte se však spokojit s absencí ANC, což ale v této ceně není příliš překvapivé.

Klíčové vlastnosti Redmi Buds 3 Lite:

  • True Wireless
  • 5 hodin na jedno nabití, 18 hodin s nabíjecím pouzdrem
  • Integrovaný mikrofon pro hovory či použití hlasových asistentů
  • Bluetooth 5.2
  • USB-C

Balení obsahuje vše potřebné – nabíjecí pouzdro, 3 páry silikonových nástavců do uší (S, M, L), a 2 páry ušních háčků (S, L). Kabel se zde bohužel nenachází, ale ten má snad doma každý z nás. Konstrukce sluchátek splňuje certifikaci IP54, která je ochrání před deštěm či potem. Na e-shopu Lidl jsou k dostání za 429 korun, což je dobrá, ale nikoliv nejlepší nabídka v ČR. Dle serveru Heureka se dají pořídit asi o padesátikorunu levněji.

Redmi Buds 3 Lite Unboxing & Review: How is it SO CHEAP?!

Cena: 429 Kč

Jaká bezdrátová sluchátka používáte?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *