Games

Jak vyzkoušet Apple TV+ zdarma + 5 tipů na nejlepší seriály

Jak vyzkoušet Apple TV+ zdarma + 5 tipů na nejlepší seriály
  • Apple TV+ s námi bude už 4 roky
  • Vybrali jsme 5 nejlepších seriálů
  • Poradíme, jak službu vyzkoušet zdarma

V roce 2019 Apple spustil svou streamovací službu Apple TV+, což zřejmě v té době čekal málokdo. Sám jsem byl zvědav, jak se bude firmě vyrábějící primárně hardware a software dařit ve filmovém/seriálovém průmyslu a nedával mu moc velké naděje. V posledních měsících jsem ale sám překvapen, jak dobré tituly nám jablečná firma servíruje. V tomto článku se mrkneme na 5 nejlepších a zároveň nejznámějších seriálů, u kterých jsem se královsky bavil. Řekneme si také několik tipů, jak získat (alespoň na chvilku) Apple TV+ zdarma.

Únos letadla

Když je během sedmihodinového letu KA29 z Dubaje do Londýna uneseno letadlo, úspěšný korporátní vyjednavač Sam Nelson se pokouší pomocí svých profesionálních dovedností zachránit všechny na palubě. O tom pojednává seriál Hijack. Ačkoliv byste si mohli myslet, že není nápad příliš originální, opak je pravdou. Seriál se totiž odehrává takřka v reálném čase, v podstatě všech 7 dílů probíhá na palubě jednoho letadla, své dějové linky mají ale také rodiny rukojmích a pracovníci letiště v Dubaji. Herci zde odvádějí vynikající práci a pochválit lze také scénář. Výhodou je uzavřený děj (žádný otevřený konec a lákání na druhou sérii), avšak pokud se už tak bojíte létat, budete se možná po zhlédnutí Únosu letadla bát ještě víc.

Hijack — Official Trailer | Apple TV+

Hodnocení na ČSFD: 77 %

Ted Lasso

Ted Lasso musí bavit každého, kdo někdy zavadil o fotbal. Anglický seriál pojednává o klubu AFC Richmond, který chce majitelka klubu naprosto vědomě zničit. Důvod? Msta bývalému manželovi. Trenér Ted Lasso přilétá z USA do Anglie nadšený a chce vdechnout týmu nového ducha. Potíž je v tom, že jde o trenéra amerického fotbalu, nikoliv toho evropského. Seriál je plný vtipných scén, na své si zde rozhodně přijdou fotbaloví nadšenci. Vždyť ve třetí sérii se objevil i samotný Pep Guardiola.


netflix česko seriály srpen

TOP 5 seriálů, které Češi sledují na Netflixu v srpnu. Viděli jste všechny?

Články

Jakub Kárník

Jakub Kárníkčtení: 2 minuty (
uložit na později

)čtení: 2 min.

uloženo


uložit na později

2 min.