Games

Do Dakar Desert Rally dorazila oficiální Tatra 815 z roku 1986 » Vortex

Do Dakar Desert Rally dorazila oficiální Tatra 815 z roku 1986 » Vortex

Do závodní hry Dakar Desert Rally od studia Saber Porto dorazil čerstvý update a společně s ním i nový placený balíček nazvaný Classics Vehicle Pack #1 obsahující dvě legendy. Nebudeme chodit dlouho kolem horké kaše. S tímto zpoplatněným DLC do hry dostanete Porsche 959 z roku 1986 a domácí vůz Tatra 815 ze stejného roku.

Porsche 959 v roce 1986 měly posádky René Metge a Dominique Lemoyne, respektive Jacky Ickx a Claude Brasseur. Tatru 815 pilotoval legendární Karel Loprais a v posádce měl pány Stachuru a Krpce.

Tatra ve hrách

O vozech značky Tatra jsme v souvislosti hrami psali na Vortexu opakovaně. Tyto se stroje se hned několikrát objevily ve hře SnowRunner. Upozorňovali jsme ale také na komunitní LIAZ pro stejný titul původem z Dakaru.

Jinak update přinesl další vylepšení výkonu a stability na všech platformách. Do verzí pro Xbox One X a Xbox Series S nově přibyl režim výkonu. Rozrostla se podpora jazyků o další dabingy, ale češtinu byste mezi nimi hledali marně. Classics Vehicle Pack #1 se třeba na PlayStation Storu prodává za 269 korun a na Steamu za 10 eur.

Dakar Desert Rally se po vydání dočkalo řady převážně bezplatných vylepšení, které do hry doplnily slíbené funkce chybějící při vydání hry. Už tak máme k dispozici rozšířeno mapu, volnou jízdu, skutečný Dakar, ale stále čekáme na editor závodů, možnost vytvořit si vlastní tým a polep a nadále chybí také replaye a fotomód.

Zdroj: Saber Porto

Po aktuálním Classics Vehicle Packu #1 a starším Snowrunner Trucks Packu do hry dorazí ještě několik placených balíčků zaměřených na další historické stroje, hybridy i další vozy ze Snowrunneru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *