Games

Další únik o Galaxy A54 5G potvrzuje jedno důležité zlepšení

Další únik o Galaxy A54 5G potvrzuje jedno důležité zlepšení

Telefony z řady Galaxy A zažívají ve světě obrovský úspěch a pravidelně se objevují v žebříčcích těch nejprodávanějších telefonů světa. Není tedy divu, že Samsung každý rok jednotlivé modely aktualizuje a postupně je zlepšuje. Tak se stane i v případě modelu Galaxy A54 5G, který nahradí aktuální Galaxy A53 5G, respektive Galaxy A52(s) 5G. Nyní jsme se o něm dozvěděli další hromadu informací, tak se pojďme podívat na to, co od novinky můžeme čekat.

Samsung Galaxy A54 5G byl totiž spatřen v benchmarku Geekbench a to s modelovým označením SM-A546B. Tento výpis prozrazuje, že se bude o výkon starat osmijádrový čipset s označením s5e8835. Podle všeho by mělo jít o Exynos 1380, který si v testu na jedno jádro vysloužil skóre 776 bodů, ve vícejádrovém pak dosáhl dokonce na 2599 bodů. Jen tak pro srovnání, aktuální Galaxy A53 dosahuje přibližně 720, respektive 1800 bodů. Půjde tedy o zlepšení zejména ve vícejádrovém výkonu. Grafický výkon dostane na starost čip Mali G68.

Tato konkrétní verze má 6 GB RAM a samozřejmě také předinstalovaný Android 13. K představení by mělo dojít v prvním čtvrtletí příštího roku.

Jak se těšíte na další telefony z řady Galaxy A?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *