Games

Beat ‚em up Sifu vyjde příští rok na Xboxu i Steamu » Vortex

Beat ‚em up Sifu vyjde příští rok na Xboxu i Steamu » Vortex

Vývojáři ze studia Sloclap potvrdili, že jejich úspěšná beat ‚em up Sifu, který původně vyšel zkraje letošního roku na PS4, PS5 a Epic Games Store, resp. začátkem listopadu na Switch, dorazí v březnu 2023 také na Xbox a Steam. Hra bude dostupná v identické verzi, kterou mohou hráči znát z dalších platforem, vývojáři nicméně oznámili i přípravu velkého rozšíření, které bude samozřejmě k dispozici všem. Půjde o speciální mód arén, za jejichž splnění získáte nové kosmetické předměty a hlavně modifikátory pro průchod samotnou hrou.

„Arény přinesou devítku úplně nových map, každou s vlastními výzvami a různými stupni obtížnosti,“ lákají vývojáři a potvrzují, že se nejedná o žádné líné rozšíření. Mluví navíc o dalších hodinách zábavy navíc, což je samozřejmě vítaná zpráva, pokud jste si tuhle nekompromisní akci oblíbili. Důležité je také zmínit, že souboje v arénách nebudou samoúčelné a získáte za ně odměny, které lze skutečně promítnout do hratelnosti základní části. Jak už bylo uvedeno výše, kromě kosmetických předmětů, kam spadají především obleky pro hlavního hrdinu, se můžete tešit na nové pohyby a hlavně dávku modifikátorů pro průchod příběhovou částí, která jejich dosavadní počet zdvojnásobí.

Bohužel, přesnější datum vydání zatím není známo, na druhou stranu už čekání nebude příliš dlouhé. Pro kontext pouze dodáváme, že Sifu zaujalo zejména svým konceptem stárnutí hlavního hrdiny, ale také postupným odhalováním více než 150 unikátních bojových pohybů, které činí ze hry značně rozmanitou záležitost. Právě stárnutí navázané na smrt ve hře pak s sebou přináší čím dál tím nižší zdraví, ale naproti tomu silnější útoky, což se hráčům i kritikům velmi zamlouvalo a Sifu si odnášelo nadprůměrná hodnocení. Nepochybujeme proto, že zaboduje i na Xboxu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *