Games

Vyspi sa na to: Zapojte sa do kurzu a vyhrajte Samsung Galaxy Watch5

Vyspi sa na to: Zapojte sa do kurzu a vyhrajte Samsung Galaxy Watch5

Spíte dostatočne dlho? Podľa najnovších štatistík až štyri pätiny populácie nie. Počet ľudí so spánkovou depriváciou sa v posledných 50 rokoch zdvojnásobil. Neustály stres a rýchly spôsob života nám dávajú zabrať a často to vyzerá tak, že už ani nemáme čas poriadne sa vyspať. S týmto problémom by mohol pomôcť nový spánkový kurz s názvom Vyspi sa na to, ktorý spoločne s expertmi navrhol Samsung.

Vyspi sa na to | Zdroj: Samsung

Dôvodov, prečo sa do kurzu zapojiť, je niekoľko. Tým prvým, a zároveň najdôležitejším, je zlepšiť samotnú kvalitu spánku. Ak by vás ani toto dostatočne nemotivovalo, tak výhra v podobe smart hodiniek Samsung Galaxy Watch5 by to mohla zmeniť. Áno, na jedného šťastného výhercu totiž čakajú tieto super hodinky.

„Ak trpíme spánkovou depriváciou, tak máme oslabený imunitný systém, výrazne vyššie riziko vzniku rakoviny, Alzheimerovej choroby, kardiovaskulárnych ochorení, obezity i depresií.“

Petr Ludwig, analytik a obsahový garant kurzu

Ako sa prihlásiť do kurzu?

Do Samsung spánkového kurzu sa môžu záujemcovia prihlásiť už teraz. Čaká na nich celkovo 8 profesionálnych lekcií, v rámci ktorých získajú rady a tipy na to, ako správne fungovať cez deň aj v noci pre optimálnu regeneráciu tela. Medzi témami, ktorým sa kurzy venujú, nechýba svetlo, stravovanie či biohacking.

vyspi sa na to
Vyspi sa na to | Zdroj: Samsung

O svoje znalosti sa v kurze podelia odborníci z Česka a Slovenska, napríklad expertka na biohacking, Veronika Allister, autori odborného podcastu Brain We Are alebo neurogenetik Toáš Eichler.

„Spánkovým kurzom sme chceli upozorniť na prospešnosť dostatočného spánku a zároveň motivovať ľudí, aby zapracovali na svojich spánkových návykoch. A to skutočne efektívne, za pomoci odborníkov a inteligentných technológií.“

Martin Marek, marketingový riaditeľ Samsung Electronics Czech and Slovak

Hlavná výhra: Samsung Galaxy Watch5

Každý, kto absolvuje výzvu a správne odpovie na kontrolnú otázku, má šancu vyhrať smart hodinky Samsung Galaxy Watch5. Motiváciou bude aj počet splnených výziev, pretože čím ich splní viac, tým má vyššiu šancu vyhrať. Výzvy je nutné splniť do 23.12.2022.

Okrem možnosti vyhrať Galaxy Watch5 získa každý absolvent kurzu aj diplom Spánkového experta s malou pozornosťou od Samsungu v podobe zľavového kódu na kúpu týchto hodiniek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *