Games

Skvělé české drama Spolu je na Netflixu hitem. A oprávněně

Skvělé české drama Spolu je na Netflixu hitem. A oprávněně
  • Český film Spolu právě dorazil na Netfllix
  • Jde o nejsledovanější snímek na Netflixu v Česku
  • Rozhodně stojí za váš čas

České drama Spolu se právě dostalo na Netflix a hned se dostalo na přední příčky sledovanosti. V tuto chvíli se nachází dokonce na prvním místě. Film, který je na ČSFD ohodnocen 71 procenty sází na originalitu a neobyčejný, za to uvěřitelný příběh.

Tereza se právě rozešla se svým přítelem se vrací domů ke své mámě a bratrovi Michalovi, kterého výborně ztvárnil Štěpán Kozub. Jde o desetiletého chlapce, který je zajatý v dospělém těle. Pokud znáte Kozuba jako komika, ze začátku vám bude možná připadat, že si dělá srandu, ale pak vám dojde, jak skvělý herecký výkon v tomto filmu ve skutečnosti podává. Tereza tedy začíná zjišťovat, jak těžký život má její matka, tu hraje Veronika Žilková a vidí, jak se domácnost, do které se vrátila ani trochu nezměnila.

Spolu (2022) oficiální HD trailer /Š. Kozub/

Drama nabízí pohled do chodu rodiny, kde se láska nerozdává rovnoměrně a kde není zvykem svěřovat se a mluvit otevřeně o svých problémech. Režiséři Martin Müller a David Laňka odvedli skvělou práci a podle našeho názoru jde o jeden z nejlepších českých filmů za poslední roky. Pokud máte Netflix, je téměř povinností si snímek pustit.

Netflix

Jak se vám líbil film Spolu?

Zdroj: ČSFD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *