Skip to content

Nové Samsung skládačky a hodinky spatříme netradičně brzy

Nové Samsung skládačky a hodinky spatříme netradičně brzy

Dřívější spekulace a odhady byly oficiálně potvrzeny. Korejská společnost Samsung letos hodlá uspořádat svou letní produktovou prezentaci Galaxy Unpacked již v červenci. Nové ohebné telefony, chytré hodinky a další zařízení od Samsungu tak letos spatříme netradičně brzy. Svou roli by v tom dle spekulací mohla hrát i snaha nenechávat na trhu příliš mnoho prostoru konkurenčnímu flexibilnímu stroji Google Pixel Fold.

“Společnost Samsung představí svou novou generaci skládacích zařízení na veletrhu Galaxy Unpacked koncem července 2023 v jihokorejském Soulu. Akce se bude konat na veletrhu COEX v Samseong-dong v Gangnamu, na křižovatce, kde se sbíhají Teheran-ro, centrum domácích inovativních startupů, a Bongeunsa, tisíciletý buddhistický chrám. Toto jedinečné místo nabízí světu příležitost poznat podmanivou směs minulosti, přítomnosti a budoucnosti, která definuje Soul,” zve korejská firma na událost, která se rovněž netradičně uskuteční v její domovině.

Očekává se, že na akci si odbydou oficiální premiéru flexibilní telefony Samsung Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5, hodinky série Galaxy Watch6 nebo tablety Galaxy Tab S9, sluchátka Galaxy Buds a další trackovací přívěsek SmartTag.

Na kterou Samsung novinku se těšíte nejvíc?

Zdroj: 9to5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *