Games

Mrkněte na detailní snímky řady Pixel 8. Co říkáte barvám?

Mrkněte na detailní snímky řady Pixel 8. Co říkáte barvám?

  • Telefony řady Google Pixel 8 se představí už 4. října 
  • S několikadenním předstihem unikají oficiálně vypadající rendery
  • Ty odhalují mimo jiné všechny barevné varianty Pro i klasické verze 

Do představení telefonů řady Google Pixel 8 (ale mimo jiné také hodinek Pixel Watch 2 a dost možná dalších produktů) zbývá už jen 10 dní. Konference proběhne 4. října a jelikož je Google znám tím, že neumí tajit informace o svých zařízeních, se ani nedivím, že unikly oficiálně vypadající rendery odhalující kompletní design a také barevná provedení.

Google obecně rád mění barvy svých telefonů a jedinou verzí, kterou si převezme z řady Pixel 7 je Obsidian, tedy černá. S vkusnou verzí Hazel, jíž jsem recenzoval takřka přesně před rokem se tedy musíme bohužel, stejně jako s bílou (Snow) rozloučit. Je ale potřeba zmínit, že nové Pixelu 8 Pro verze vypadají rovněž lákavě, zejména Sky Blue, kterou Google ukázal už při představení Pixelu 7a v květnu. Špatně ale nevypadá ani nová Porcelain. Ta nahrazuje tradiční bílou.

Klasický Pixel 8 bude k dostání rovněž v Obsidian, Gray a Peony Rose. Poslední zmíněná bude pravděpodobně cílit na dámy. Co se týče vzhledu jako takového, žádnou revoluci nečekejme. Jsem ale zvědav na softwarové novinky, kterými Google překvapuje každý rok a hlavně na Pixel Watch 2. generace, kde se máme dočkat nového čipu od Qualcommu, který by mohl teoreticky vyřešit hromadu problémů současné verze.

Jak se vám líbí barvy nových Pixelů?

Zdroj: GSMArena, X MysteryLupin, AndroidPolice

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *