Games

Čo týždeň dal: Prehľad najdôležitejších udalostí týždňa (32/2023)

Čo týždeň dal: Prehľad najdôležitejších udalostí týždňa (32/2023)

Aj počas uplynulého týždňa sa vo svete technológií udialo mnoho zaujímavých vecí. Ak ste nestihli zachytiť všetky novinky, nevadí. V tomto článku vám prinášame prehľad tých najdôležitejších, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Neaktualizujte Android Auto, ak nechcete prísť o dôležitú funkciu

Platforma Android Auto je mimoriadne obľúbená, no často s novými verziami prichádzajú aj nové chyby. A to isté sa týka aj tej najnovšej. Nefunguje v nej totiž podstatná funkcia, ktorú denno-denne využíva väčšina používateľov.

Samsung Galaxy S23 dostáva prvú verziu Androidu 14 a One UI 6

Do oficiálneho vydania najnovšieho operačného systému Android 14 nám ešte nejaký čas chýba, no majitelia telefónov série Samsung Galaxy S23 ho môžu skúšať už teraz. Výrobca totiž zverejnil prvú verejnú beta verziu tohto systému spoločne s najnovšou nadstavbou One UI 6.

Slovensko schválilo novelu zákona, ktorá zjednoduší nabíjanie

Európska únia sa už dlhšie zaoberá možnosťami nabíjania elektronických zariadení. Riešením je používanie USB-C konektoru pre všetky, ktoré sa predávajú na jej území. Mať zavedený jeden štandard so sebou prináša množstvo výhod.

Keďže Slovensko je súčasťou Európskej únie, nové nariadenie bude platiť aj u nás. Slovenská vláda schválila novelu, ktorá zjednotí nabíjanie aj u nás.

Súťaž o telefón v hodnote 500 eur | Smart poisťovňa

Smart Poisťovňa 2023 je už ôsmym ročníkom ankety, kde vy, naši čitatelia, hlasujete za najatraktívnejšiu poisťovňu do vrecka na Slovensku. Samozrejme, pri hlasovaní sa sústredíme najmä na to, aké online funkcie ponúkajú jednotlivé poisťovne a ako ste s nimi spokojní. Odovzdajte váš hlas v ankete a vyhrajte smartfón podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur.

TIP na aplikáciu. Premeňte svoj výerz selfie fotoaparátu na užitočnú skratku

Aplikácia s názvom Touch The Notch sa nachádza v obchode Google Play a výrez selfie fotoaparátu vášho telefónu premení na užitočnú skratku. Možností je tu naozaj veľa, aplikácia ja zdarma, neobsahuje reklamy a funguje veľmi dobre.

TIP na smartfón: Populárny skladací model teraz kúpite za skvelú cenu

S príchodom nových generácií smartfónov často zlacnejú tie staršie. A to sa stalo aj v tomto prípade. Stále výkonný skladací smartfón s výborným fotoaparátom, dlhou softvérovou podporou a nádherným dizajnom teraz kúpite za super cenu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *