Skip to content

Blíží se akce THQ Nordic, QuakeCon i Future Games Show » Vortex

Za dveřmi jsou kromě nepřehlédnutelného Gamescomu a úvodního ceremoniálu v podobě Opening Night Live i další zajímavé herní akce. A právě jejich obsah se začíná pomalu v posledních dnech vyjasňovat.

Jako první se už 12. srpna dočkáme prezentace THQ Nordic Showcase. Akce se uskuteční už podruhé a slibuje updaty k už známým hrám i úplné novinky. Dojde prý na známé značky, ale také ty nové. S jistotou víme, že se tu objeví hry jako Outcast 2 – A New Beginning, nově oznámený AEW: Fight Forever nebo Jagged Alliance 3. Akce začíná ve 21 hodin našeho času.

Den po Opening Night Live, kterou pořádá a moderuje Geoff Keighley, pak 24. srpna naváže další Future Games Show, která se koná na rozdíl od sesterské PC gaming Show i několikrát do roka a jednu za sebou už letos máme. Pořadatelé Future Games Show nás lákají na přibližně 50 her, mezi nimiž budou tituly od společností Team 17, 505 Games, Prime Matter, Ravenscourt a dalších. Čekat máme světové premiéry, rozhovory s vývojáři a nějaké exkluzivity pro PC i konzole. Dočkáme se podle organizátorů velkých trháků i menších nezávislých projektů. Akce odstartuje ve 20 hodin našeho času.

A konečně poslední akce, na kterou vás chceme v této novince pozvat, je tradiční QuakeCon. I letos se bohužel uskuteční jen on-line, ale jeho organizátoři konečně zveřejnili program. Od 18. do 20. srpna se můžeme těšit na informace o hrách Ghostwire: Tokyo, The Elder Scrolls Online Fallout 76, ale dojít má také na připravované tituly. Z nich autoři výslovně lákají na Redfall od studia Arkane.

V této souvislosti se sluší znovu připomenout, že v posledních letech se na QuakeConu čím dál častěji prezentují nejen hry přímo od studia od id Software, ale obecně projekty ZeniMaxu a Bethesdy. Naopak to vypadá, že se nic nedozvíme třeba o Starfieldu, novém Wolfensteinovi nebo Indiana Jonesovi. Je ale možné, že si pořadatelé schovávají pro diváky nějaká překvapení. Loni v srpnu takto při příležitosti QuakeConu vyšel remaster akce Quake od Nightdive Studios.

Zdroj: QuakeCon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *