Games

4ka Android Code: Toto sú najlepšie slovenské hry za rok 2022

4ka Android Code: Toto sú najlepšie slovenské hry za rok 2022

Anketa 4ka Android Code je v plnom prúde. Hľadáme v nej najlepšie slovenské aplikácie, ktoré je možné nájsť v obchode Google Play. Vy, naši čitatelia, máte možnosť odovzdať svoj hlas tej aplikácii, o ktorej si myslíte, že je v danej kategórii najlepšia. Každý hlasujúci bude automatiky zaradený do žrebovania o hlavnú výhru – smartfón Google Pixel 7.  V tomto článku sa bližšie pozrieme na nominované aplikácie v kategórii Hry.

Minuloročným víťazom sa v tejto kategórii stala hra Slovensko kvíz, ktorá sa preto nemôže zúčastniť tohtoročného hlasovania.

Athletics Mania

Zapoj sa do súťaže v atletických disciplínach. Behy, skoky, vrhy, päťboj, sedemboj či desaťboj, to všetko si môžeš zahrať v Athletics Manii. Trénuj, vylepšuj svoje zručnosti, predveď svoj talent a vyhraj zlatú medailu na najväčších štadiónoch po celom svete. Máš na to udržať sa na vrchole rebríčkov v tejto letnej športovej hre?


Cesty Mladého Corgoňa

Spoločne so sprievodcom Mladým Corgoňom navštívte 7 pahorkov na ktorých leží Nitra. Prejdite sa po tajomnej Borine, kochajte sa výhľadom z podhradia, vyšlapte si Kalváriu, užívajte pokoj na Drážovskom vŕšku, spoznajte tajomstvá Martinského vrchu, preskúmajte Zobor a objavte tajomstvá ktoré skrýva okolie Farského vŕšku.


Dungeon Raider – Bad Dream

Offline 3D hra, v ktorej musíte zabíjať príšery a nájsť ovládače dverí, aby ste sa dostali do ďalšieho levelu. Hra ponúka dobrú hrateľnosť a zaujímavú grafiku.


Je pravda že…?

Myslíte si, že viete všetko? Že je pravda, čo nás učili v škole? Ste presvedčený o múdrostiach starých mám? Niektoré fakty a mýty nemusia byť celkom pravda… Skúste sa otestovať v kvíze a zistíte či viete, čo je pravda a čo lož, čo je fakt alebo mýtus.Potrápite mozog a určite sa dozviete aj niečo nové a zaujímavé Koľko bodov dokážete nahrať?


Train Station 2 Stratégia

Spravuj vlaky, prevezmi tovary a buduj úžasnú železnicu. No hlavne si užívaj hru! Všetci milovníci železničných simulácií, zberatelia vlakov a nadšenci vlakových stratégii, ktorí milujú všetko, čo sa spája so železničnou dopravou spojte sa! Je na čase naštartovať vlaky a vybudovať železničné impérium. Staň sa železničným magnátom a užívaj si krásnu vlakovú stratégiu plnú prekvapení, herných úspechov a náročných kontraktov.


Wrist Snake .io – Snake Game

Klasická hra Snake s jedinečným ovládaním 🎮. 🐍 Stiahnite si Snake Game, zábavnú klasickú arkádovú hru a ponorte sa do spomienok na zašlé časy a jednoduché návykové hry!

Ako dlho vydržíte, kým sa váš chvost stane vašou večerou? Vyzvite svojich priateľov, aby zistili, kto je najlepší v tejto zábavnej hre io 🏆! Wrist Snake je hra snake io, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť a hrať aj offline.


Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po dvanástykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 21.11.2022 do 31.12.2022. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je smartfón Google Pixel 7.

Podrobné podmienky a pravidlá ankety nájdete priamo na webe AndroidCode.sk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *