Skip to content

Zajímavé hot slevy na AliExpressu

Zajímavé hot slevy na AliExpressu

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Tentokrát jsme hodili očko na sekci “hot sales” a našli v ní zajímavé slevy na produkty, z nichž některé jsou oficiálně i na českém trhu. Ale za podstatně vyšší cenu. Tak se podívejte, co je v dnešní hlavní pětici…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Reproduktor Anker Soundcore Motion Boom

Jestli hledáte cenově dostupný reproduktor, který se dá pohodlně nosit v ruce, ale současně nabídne co nejhlasitější a nejdynamičtější zvuk, je Anker Soundcore Motion Boom jednou ze skvělých variant. Už stál na AliExpressu i míň, ale i tohle je skvělá nabídka.

 Cena: 2 270 Kč

Kamera YI Dome Camera X

Základní interiérová kamerka oblíbené značky YI, která spadá do ekosystému Xiaomi. Nabízí 360° otáčení, Full HD obraz, detekci zvířat a osob, obousměrný přenos zvuku či noční režim. Prostě klasika v této kategorii, nicméně takto nízká cena není u tohoto modelu úplně běžná. Jen pozor: K dispozici už je jen varianta s US adaptérem, tak budete muset dokoupit evropský.

Cena: 790 Kč

Grafický tablet s klávesnicí Huion KD200

Skvělý pomocník pro vizuální kreativce, kterým nestačí jen myš nebo touchpad. Grafický tablet, který má rovněž zabudovanou i základní klávesnici a dodává se i s perem, je v tuto chvíli o hodně levnější než v Česku, kde jej prodává hned několik e-shopů.

Cena: 2 780 Kč

Bezdrátová nabíječka Anker 3v1

Máte moderní mobil, sluchátka a třeba i hodinky s bezdrátovým nabíjením a chtěli byste jim tímto způsobem doplňovat energii bez toho, abyste museli kupovat tři nabíječky? Můžete sáhnout například po tomto 3v1 řešení. Panely pro telefon a sluchátka jsou univerzální pro různé značky, kroužek pro nabíjení hodinek je stavěný pro Apple Watch.


5 tipů na zboží z Číny: Přístroje proti komárům a dalším prudičům

Články

Marek Houser

Marek Houserčtení: 3 minuty (
uložit na později

)čtení: 3 min.

uloženo


uložit na později

3 min.