Skip to content

YouTube Music otevírá “poslechovou místnost”. Chcete do ní?

Jako spousta jiných streamovacích služeb či aplikací prochází i YouTube Music neustálým vývojem a provozovatelé hudební verze populárního videoportálu se snaží stále více hledět i na názory koncových uživatelů. Po několika letech běžného fungování s beta a ostrými verzemi různých funkcí a vychytávek nyní vývojáři přišli s programem YTM Listening Room (v překladu Poslechová místnost), ve kterém omezený počet uživatelů dostane příležitost přednostně testovat chystané novinky a konzultovat je na Discordu.

Případní zájemci se mohou hlásit skrze Google formulář, který po nich bude chtít několik základních informací a preferencí. Současně je nutné splnění následujících podmínek.

  • Být milovníkem hudby
  • Používat službu YouTube Music jako svou hlavní službu pro streamování hudby po dobu jednoho roku (současně můžete nadále používat jinou službu pro streamování hudby).
  • Poskytovat pravidelnou zpětnou vazbu prostřednictvím konverzací a anket na službě Discord.
  • Souhlasit s tím, že nebudete s nikým mimo skupinu Discord sdílet žádné informace – tj. pořizovat snímky obrazovky, obrázky nebo nahrávky konverzací či prvních funkcí.

Po případném zařazení do této uzavřené skupiny dostanou dotyční uživatelé rovněž možnost používat YouTube Music Premium na jeden rok zdarma.

Co byste rádi změnili na YouTube Music?

Zdroj: 9to5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *