Games

Xiaomi zítra odhalí hodinky s Wear OS! Mrkněte na detaily

  • Xiaomi zítra v Berlíně odhalí několik novinek
  • Hlavní slovo budou mít telefony řady Xiaomi 13T 
  • Dočkáme se ale také zajímavých Wear OS hodinek s LTE

Už zítra 26. září se společnost Xiaomi chystá uvést na globální trh svou novou řadu smartphonů Xiaomi 13T. Nedávno se však objevila také informace o hodinkách Xiaomi Watch 2 Pro. Ty se přitom čínské firmě dařilo docela dlouhou dobu tajit, ale nyní leaker vystupující pod přezdívkou Arsene Lupin vyslepičil takřka všechny podstatné informace. Pokud budou pravdivé, máme tu docela slibnou konkurenci ke Galaxy Watch od Samsungu.

Specifikace Xiaomi Watch 2 Pro

Podle úniku budou hodinky Xiaomi Watch 2 Pro vybaveny kulatým AMOLED displejem o velikosti 1,43 palce s rozlišením 466 x 466 pixelů. Zařízení bude mít průměr 46 mm, těšit se můžeme také na výkonný čipset Snapdragon W5+ Gen 1, který je podstatně výkonnější než například Exynos W930 tikající právě v Galaxy Watch. Dopomáhat mu mají 2 GB RAM a 32GB úložiště.

Pokud se nadstavba MIUI Watch podaří vyladit stejně dobře jako MIUI na telefonech, dočkáme se zajímavé konkurence. Poběží na systému Wear OS 3, takže lze počítat s hromadou podporovaných aplikací včetně těch od Googlu, samozřejmostí bude možnost placení přes NFC.

Hodinky Watch 2 Pro přijdou s řadou funkcí, Lupin zmiňuje třeba hlasové volání, sledování hromady sportovních aktivit, analýzu složení těla, sledování spánku a stresu, dálkovou spoušť fotoaparátu či měření tlaku vzduchu. Počítat prý lze také s vodotěsností do 5 ATM, konstrukce bude tvořena z nerezové oceli a k dispozici bude několik kožených i gumových řemínků. Na pódiu se má objevit také LTE verze, za kterou si Xiaomi řekne 329 eur (asi 8 000 korun), za tu obyčejnou pak údajně zaplatíme 269 eur, tedy přibližně 6 500 korun.

Co říkáte na chystané hodinky od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *