Games

Xiaomi ukázalo nový mobil, se kterým nebudete prokrastinovat

Před několika lety představila společnost Xiaomi značku Duoqin jako dalšího svého podvýrobce mobilních telefonů. V roce 2018 se objevil telefon Qin s podporou 4G sítí a několika chytrými funkcemi jako je například hlasový asistent. Nyní se však Duoqin vrací s modelem Qin3 Ultra. Jedná se o kompaktní telefon, který se vás bude snažit odehnat od možného rozptýlení.

Qin 3 Ultra je poměrně malý telefon, který bojuje proti prokrastinaci. Přichází s vlastní nadstavbou systému Android 12 a rovněž vlastním obchodem s aplikacemi, na kterém nenalezneme žádné sociální sítě ani hry. Společnost Duoqin cílí především na studenty, kteří nechtějí být rozptylováni aplikacemi, na nichž někteří z nás tráví desítky hodin týdně.

Telefon disponuje 5,02palcovým displejem s HD+ rozlišením a průstřelem s 5Mpx selfie kamerkou. Na zadní straně se nachází 8Mpx hlavní fotoaparát a LED blesk. Qin 3 Ultra je také velmi lehký, váží pouhých 118 gramů. Pod kapotou tiká čipset MediaTek Helio G99 s 8 GB RAM a 256GB úložištěm a baterie má kapacitu 2 500 mAh. V pohotovostním režimu vydrží prý až sedm dní. Duoqin Qin 3 Ultra je k dispozici v černé, růžové a zlaté barvě a stojí 1 599 CNY, tedy asi 5 200 korun bez daně. Je již k dostání na čínském trhu, avšak není jasné, zda se někdy dostane do Evropy.

Dokázali byste “přežít” s telefonem bez her a sociálních sítí?

Zdroj: GSMArena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *