Games

Xiaomi ukázalo fantastický chytrý displej za super cenu!

  • Xiaomi představilo nový Smart Home Panel, který se hodí pro ovládání chytré domácnosti
  • Připojíte k němu více než 5 500 chytrých zařízení 
  • V tuto chvíli je ale k dostání pouze v Číně

Společnost Xiaomi představila před nějakým časem Xiaomi Smart Home Display Pro 8 a nyní přináší jeho vylepšenou verzi, která má navíc i fyzická tlačítka. Jedná se o ideální doplněk k chytré domácnosti, který si můžete umístit třeba na stěnu v obýváku či na chodbu.

Xiaomi Smart Home Panel láká mimo jiné i nízkou cenou. V Číně startuje na 299 juanech, což je v přepočtu asi 950 korun bez daně. Evropského představení se s největší pravděpodobností nedočkáme a tak si budeme muset vystačit překupníky na Aliexpressu, kde bude produkt určitě o minimálně pár stovek dražší.

Xiaomi Smart Home Panel je vybaven 3,23palcovým dotykovým displejem a třemi fyzickými tlačítky, které umožňují pohodlné ovládání všech připojených zařízení. Nechybí podpora Bluetooth Mesh, k panelu lze připojit celkem 100 zařízení pracující na této technologii a mimo to do něj lze přidat více než 5 500 ostatních chytrých zařízení. Díky tomu můžete snadno vytvářet v aplikaci automatizace a následně je jednoduše aplikovat buď přímo na displeji, nebo stisknutím jednoho z tlačítek.

Xiaomi Smart Home Panel

Xiaomi Smart Home Panel

Výhodou je také fakt, že nepřestane fungovat ani v případě výpadku internetu, Xiaomi jej pochopitelně obohatilo také o hlasového asistenta XiaoAI, kterého u nás bohužel nevyužijeme. V tuto chvíli je k dispozici v rámci crownfundingové kampaně, do prodeje by se měl dostat během několika následujících týdnů.

Využili byste u sebe doma chytrý displej od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *