Skip to content

Xiaomi se brzy v Evropě vytasí se svým triumfem. Co čekat?

Xiaomi se brzy v Evropě vytasí se svým triumfem. Co čekat?

Minulý rok jsme se dočkali hned několika zajímavých spoluprací, přičemž mezi ty nejzajímavější patří nepochybně ta mezi Xiaomi a Leicou. Přinesla nám parádní mobily jako Xiaomi 12S Ultra nebo řadu Xiaomi 13. Letos se tedy nepochybně dočkáme dalších čínských telefonů, které budou mít na zádech logo německé firmy. O nich se nyní rozpovídal další zdroj, který tvrdí, že se již brzy dočkáme řady Xiaomi 13S.

Jako první by měla na pódiu vystoupit ta nejlepší možná varianta, tedy Xiaomi 13S Ultra a trochu překvapivě se objeví už na MWC 2023 v Barceloně. Tento veletrh se uskuteční už na konci února, čínský gigant přitom doposud nepotvrdil svou účast. Model 13S Ultra by měl nabídnout hlavní 1palcový hlavní snímač, který se nachází v modelu Xiaomi 13 Pro a dočkat bychom se měli také nového periskopického snímače. Oba dva fotoaparáty mají dostat 50Mpx rozlišení.

Očekává se, že bude telefon vybaven rovněž čipem Snapdragon 8 Gen2, což lze považovat za téměř jisté, pokud firma nevsadí na konkurenci od MediaTeku, což se ale zdá velmi nepravděpodobné.

Koupili byste si vlajkový telefon od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *