Games

Xiaomi představilo unikátní čistič potravin za super cenu

  • Xiaomi představilo v Číně nový produkt Mijia Fruit and Vegetable Cleaner
  • Můžete v něm omývat ovoce, zeleninu, ale klidně i maso 
  • K dostání bude za asi 1 400 korun bez daně

Společnost Xiaomi představila nový čistič ovoce a zeleniny s názvem Mijia Fruit and Vegetable Cleaner. Omývat v něm můžete ale samozřejmě i jiné potraviny, například maso. V tuto chvíli je k dispozici v rámci crowdfundingové kampaně za 449 juanů (asi 1 400 korun), ale je pravděpodobné, že se časem objeví třeba na Aliexpressu.

Nástroj je navržen tak, aby se dal připevnit na stěnu nebo umístit na pracovní desku. Maso a zeleninu můžete díky dvěma mycím hlavám oplachovat současně, takže se proces mytí nejen urychluje, ale zároveň se zabraňuje křížové kontaminaci chutí.

Čistič Mijia je vybaven motorem s proměnlivou frekvencí, který vytváří silný proud vody. To zajišťuje důkladné mytí s účinností až 94,8 %. Zařízení také využívá technologie čištění vody pomocí oxidu chloričitého a iontů.

Inovativní vlastností tohoto čističe je generování vysokoenergetických mikrobublinek. Tyto mikrobublinky mají silné adsorpční vlastnosti a účinně vytlačují nečistoty z těžko přístupných míst. Samozřejmě ho můžete propojit s mobilem, kde si můžete nastavit několik čistících programů. Kromě mycích funkcí nabízí přístroj také možnost sušení a ohřevu.

Dává vám podobný přístroj smysl?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *