Games

Xiaomi představilo chytrý displej. Má reproduktory a kameru!

  • Xiaomi Smart Home Display Pro 8 je nový chytrý displej
  • Pyšní se kamerou, stereo reproduktory i funkcí Xiaomi Central Hub
  • V Číně vychází v přepočtu asi na 2 500 korun bez daně

Společnost Xiaomi představila v Číně nový produkt – chytrý displej Xiaomi Smart Home Display Pro 8, díky němuž budete mít kontrolu nad vaší chytrou domácností na dosah ruky. Podobně jako třeba Nest Hub od Googlu, nabízí toto zařízení jednoduchou správu jednotlivých spotřebičů, ale i celých místností. Díky integrované baterii může navíc fungovat i bez kabelu.

Zařízená má v sobě zabudovaný 8palcový LCD displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů, což sice není moc, ale je třeba myslet na fakt, že na displej nebudete koukat zas tak často a na své účely bohatě stačí. Úhel obrazovky lze navíc nastavit v rozmezí 90° až 120°, nechybí ani 2Mpx kamerka pro videohovory. Rozhraní MIUI Home dělá z Smart Home Display Pro 8 centrální řídicí centrum. Můžete jednoduše spravovat celou řadu domácích zařízení, od osvětlení přes zásuvky až po závěsy, a to vše z jednoho místa.

Pod kapotou tiká čtyřjádrový čipset s jádry Cortex-A53, 2 GB RAM a 16GB. Nechybí stereo reproduktory, které poslouží na přehrání hudby, podcastu nebo čehokoliv dalšího.

Xiaomi Smart Display 8 Pro | 7500mAh Battery and Stereo System!

Nezávislost na síti je zajištěna díky integrované 7500mAh baterii, která vám poskytne až 15 hodin používání. Díky spojení s Xiaomi Central Hub lze zařízení ovládat i offline. To znamená, že vaše domácnost zůstane aktivní i bez připojení k internetu. Kompatibilita je také rozšířena na IoT zařízení třetích stran, takže se fantazii meze nekladou. Nechybí inteligentní dětský režim s filtrováním obsahu a ochranou proti závislostem. Produkt je v Číně k dispozici za 749 juanů, což je přibližně 2 500 korun bez daně. Zatím není jasné, zda zamíří i do Česka, při nejhorším si jej ale budete moci objednat například z Aliexpressu.

Přes jaké zařízení ovládáte chytrou domácnost kromě mobilu?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *