Skip to content

Xiaomi otvára novú predajňu, ponúka významné zľavy

Už piata kamenná predajňa Xiaomi si svoje miesto našla v obchodnom centre Avion v Bratislave. Ide o tú najväčšie predajňu tohto čínskeho giganta s rozlohou hneď sto metrov štvorcových. Fanúšik tejto firmy si teda bude môcť zakúpiť z ešte väčšieho výberu smartfónov z dielne tohto výrobcu. V ponuke sa však budú samozrejme nachádzať aj napríklad bezpečnostné smart kamery, robotické vysávače či dokonca elektrické kolobežky.

Xiaomi Store otvoria už v sobotu v Avion Bratislava. Príďte využiť jedinečné zľavy

K príležitosti otvorenia piatej predajne, country manažér Xiaomi CEE&Nordic, Milan Dzilský, dodal:

„Mnohí z nás si síce zvykli na pohodlné a rýchle online nákupy, no do kamenných predajní chodíme nakupovať aj naďalej, teraz možno ešte s väčším pôžitkom než kedykoľvek predtým. Osobná skúsenosť s produktom a zážitok spojený s nakupovaním v kamenných predajniach sú pre spotrebiteľov, a nielen tých konzervatívnych, stále dôležité.“

Slávnostné prestrihnutie pásky a otvorenie predajne veľmi významnej čínskej značky v nákupnom centre Avion Shopping Park Bratislava sa uskutoční 18. júna 2022 o 13:00. Pri tejto jedinečnej príležitosti sa môžete tešiť na skvelé zľavy viacerých produktov. Niektoré dokonca dosiahnu až priam úctyhodných 50 percent.

Za zmienku stojí fakt, že pôjde o ceny, ktoré v žiadnom inom kamennom ani internetovom obchode na Slovensku nenájdete. Na záver by sme ešte radi spomenuli ceny jednotlivých zľavnených produktov. Akcia bude mimochodom platiť len v deň otvorenia predajne do vypredania zásob.

Leave a Reply

Your email address will not be published.