Games

WRC 23 nakonec vyjde podle insidera až na podzim » Vortex

Insider billbil-kun nepolevuje ve svém snažení přinášet jako první různé exkluzivní materiály a v posledních dnech se vrátil k novému WRC 23 od Codemasters a EA. O hře jsme vás na základě jeho informací nebo zdrojů Toma Hendersona informovali v minulosti opakovaně. Za těch pár měsíců jsme se toho o pokračování slavné rallye série v podání nového týmu dozvěděli vlastně docela dost. Možná si ale také vybavíte, že naposledy billbil-kun sliboval i přesné datum vydání na 28. července. To bylo v květnu. Od té doby uplynulo několik týdnů, ale oficiálně hra nebyla dosud představena.

Nejspíš proto přispěchal billbil-kun s novým článkem na Dealabs, kde shrnuje už dříve probírané neoficiální informace, ale přidává také několik novinek. Cituje také zmíněného Hendersona. V první řadě datum vydání. To bylo podle billbil-kuna posunuto, což vysvětluje, proč vydavatel stále o hře mlčí. Teď insider říká, že se titulu dočkáme před 1. listopadem, ale přesnější informace nemá. Jak už se tvrdilo dříve, hra míří jen na PC a nové konzole, na PS4 a Xboxu One či Switchi ji na rozdíl od předchozích ročníků od Naconu už nenajdete.

Zdroj: billbil-kun

Už dřív billbil-kun sdílel obrázky achievementů. Aby teď svá slova podpořil, představil i jejich podrobný popis, který najdete na webu Dealabs. Nemá smysl popisovat každý zvlášť na tomto místě, anebo znovu opakovat detaily, které už zmínil billbil-kun dřív a teď je jen rekapituluje. Například ohledně různých edic a jejich obsahu. Namísto toho se raději podíváme, co z odhalených achievementů plyne. Například, že Tom Henderson se pravděpodobně nemýlil, když už loni mluvil o možnosti postavit se ve hře své vlastní auto.

Trofeje také odhalují, že se vydáme závodit do Monte Carla, na Sardinii, do Portugalska, Švédska, Mexika či Estonska. Z popisu také plyne, že usedneme za volant vozů Mini Cooper S, Lancia Stratos, Citroën Xsara nebo Subaru Impreza z roku 1995. Mezi herními režimy najdeme klasiku – kariéru, šampionát, časovky i multiplayer. Nabídka by měla obsahovat i nějakou školu rallye a režim Moments by zase mohl být něčím na způsob slavných momentů z historie, které může zkusit napodobit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *