Games

WhatsApp konečne dostane novinku, na ktorú čaká mnoho používateľov

WhatsApp je jednou z najpopulárnejších četovacích aplikácií na svete. Patrí spoločnosti Meta, ktorá vlastní aj Facebook či Instagram a denne ju používa veľké množstvo používateľov. Jedným z jej problémov je to, že na jednom telefńe môžete mať aktívny len jeden účet. Ak používate dva s dvomi rôznymi číslami, musíte mať aj dva telefóny. To by sa malo čoskoro zmeniť, informoval priamo šéf spoločnosti Meta, Mark Zuckerberg.

Kedy presne sa tak stane, však zatiaľ nepotvrdil. V jeho poste sa nachádza obrázok toho, ako bude vyzerať samotná zmena používateľa v aplikácii. Ako príklad uviedol svoj súkromný účet a pracovný, ktoré teraz bude môcť mať v jednom smartfóne súčasne a bude si vedieť medzi nimi rýchlo prepínať.

Mohlo by vás zaujímať:

To platí aj v prípade, ak máte viacero WhatsApp účtov napríklad pre prácu, súkromie, rodinu, priateľov a iné skupiny používateľov. Viac účtov v četovacej aplikácii samozrejme bude stále znamenať aj viac telefónnych čísel. To znamená, že na prihlásenie sa do ďalšieho účtu bude nutné mať pri sebe druhý telefón, prípadne mať dve SIM karty v jednom konkrétnom, aby ste mohli prejsť overením. Vytváranie viacerých účtov k jednému číslu možné nebude.

Náš tip

Používate starý telefón? Aplikácia WhatsApp na ňom prestane fungovať

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *