Games

Vývojáři Starfieldu slibují podporu DLSS a mody na Xboxu » Vortex

Společnost Bethesda konečně nechala fanoušky trochu víc nahlédnout do svých plánů na vylepšování a opravy Starfieldu. Vývojáři poděkovali za přijetí hry i zpětnou vazbu. Slibují podporovat titul celé roky a samozřejmě chtějí vyhovět přáním a požadavkům fanoušků. I když něco nevyřeší hned, stane se tak prý v budoucnu, jako třeba v případě map měst. Jako první se chce ale tým zaměřit na zásadní bugy, problémy se stabilitou a přidat quality-of-life funkce, po nichž hráči nejvíc volají.

DLSS oficiálně

První malý update se zaměřuje na prioritní věci a po něm mají přicházet pravidelné opravy, které přinesou například nastavení jasu a kontrastu, kalibraci HDR, FOV slider a na PC podporu technologie DLSS od Nvidie a podporu ultraširokoúhlých monitorů 32:9. Autoři také těsně spolupracují s Nvidií, AMD a Intelem na podpoře driverů a každý update má přinést lepší stabilitu a výkon.

Kromě toho se chystá oficiální podpora modifikací, která bude fungovat na všech platformách jako u Skyrimu a Falloutu 4. Přijde příští rok, jak jsme se dozvěděli už dřív. Autoři samozřejmě vědí, že na PC jsou už v tuto chvíli moddeři velmi aktivní a váží si toho. Připomínají, že tyto komunitní výtvory vždy byly důležitou součástí toho, co je Bethesda. Závěrem vývojáři ještě jednou děkují za všechny ohlasy s tím, že je opravdu čtou, a hráči je mají posílat i nadále.

Aktuální malý patch na verzi 1.7.29 přinesl jen dílčí vylepšení, jako vylepšení stability a výkonu. Opraveny byly také nějaké chyby v questech, které mohly hráče zablokovat.

Strafield z cloudu a koncert

Jak už jsme uvedli ve včerejším novinkovém souhrnu, Nvidia se pokusila navýšit výkon Starfieldu na svých grafických kartách také díky vlastnímu updatu ovladačů. Výkon by se měl zlepšit na kartách řady RTX 30 a 40. Jde o ovladače ve verzi 537.34.

Mohlo by vás také zajímat, že Starfield už jde hrát rovněž díky streamovací službě GeForce Now od společnosti Nvidia.

A konečně kdybyste si od technických záležitostí chtěli na chvíli odpočinout, můžete se podívat na na záznam koncertu Starfieldu. Během hodinového vystoupení s londýnským symfonickým orchestrem Inon Zur představil výběr z hudby, kterou složil pro Starfield.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *