Games

Vyšly první tři epizody seriálu Halo. Co mu říkáte?

Čas od času vás kromě dění o nejnovějších mobilech a technologiích informujeme také o zajímavých seriálech, zpravidla z platforem Netflix a HBO Max. Teď ale uděláme výjimku. Na Paramount+ totiž vyšel seriál Halo, který je zpracován na náměty herní série Halo, jejíž první díl vyšel v roce 2001 a loni jsme se dočkali skvělého Halo Infinite s ještě lepším multiplayerem. Jaký tedy seriál Halo vlastně je?

Seriál Halo má první tři epizody

Vývoj seriálu Halo začal již v roce 2015, přičemž původně měl být vysílán na americké stanici Showtime. To se ale nakonec změnilo. K dispozici je na streamovací platformě Paramount+, kde mimo Halo naleznete spoustu dalších zajímavých seriálů jako třeba sérii Star Trek nebo 1883. V seriálu se vyskytují ikonické postavy, zbraně i lokace včetně Master Chief Petty Officera. Reakce na tento počin se však poměrně liší.

Halo The Series (2022) | Official Trailer 2 | Paramount+

Paramount+

Zatímco jedni píšou, že jde o jeden z nejlepších sci-fi seriálů vůbec, ti druzí jsou zklamaní a říkají, že se snímky jako třeba Mandalorian se nedá vůbec srovnávat. V nás převažují po shlédnutí všech tří dílů zejména pozitivní pocity, avšak bez chyb Halo rozhodně není. Seriál je dostupný od 24. března na platformě Paramount+ a v tuto chvíli jsou zde tři díly – Contact, Unbound a Emergence.

Co říkáte na seriál Halo?

Zdroj: ČSFD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *