Games

Vyšlo jediné příběhové DLC pro The Callisto Protocol » Vortex

Nadešel čas dokončit Jacobův příběh, vyzývají vývojáři z týmu Striking Distance Studios a lákají na nové příběhové rozšíření pro sci-fi horor The Callisto Protocol. DLC se jmenuje Final Transmission a jako první vyšlo exkluzivně na PlayStationu. Po uplynutí 48 hodin se ale 29. června objeví i na zbývajících platformách.

Autoři varují před novými nepřáteli, a dají nám proto do rukou také nové účinné zbraně. Mezi nimi například speciální obří kladivo, které nahradí standardní zbraň na blízko. Autoři říkají, že po něčem podobném fanoušci volali. Nováčkem mezi nepřáteli je zase takzvaný biobot, kterého si můžete prohlédnout níže. Napůl stroj a napůl nebezpečný živý organismus. Vývojáři se prý tímto způsobem snažili představit, co by se stalo, kdyby nákaza začala ovlivňovat i neživé mechanismy.

Virus hrozí rozšířit se za zdi věznice a na vás bude, abyste získali důležitá data a utekli odsud. Tohle místo už je podle autorů v úplném rozkladu a o to těžší váš úkol bude. Biobot navíc není jediným novým nepřítelem, kterého potkáme. Závěrečný boss má být něco opravdu mimořádného a bude hlavnímu hrdinovi víc než důstojným soupeřem. A to přitom ani ten v původní hře nebyl žádné ořezávátko.

Jedná se o jediné příběhové DLC pro hru, která se jinak rozrostla o placená rozšíření Riot Bundle (269 korun), Contagion Bundle (269 korun) a The Outer Way Skin Collection (132 korun). Final Transmission se prodává samostatně na PS Storu za 369 korun a je také součástí season passu, který je momentálně ve slevě. Namísto 754 korun za něj zaplatíte jen 377 korun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *