Skip to content

Vypadají dobře! Máme oficiální snímky a video Xiaomi 13T

Vypadají dobře! Máme oficiální snímky a video Xiaomi 13T

  • Řada Xiaomi 13T se podle nejnovějších informací představí 26. září v Berlíně
  • Uniklé teaser video odhaluje design, počítat můžeme se zády z veganské kůže 
  • Na fotoaparátech Xiaomi opět spolupracovalo s německou Leicou

Příchod řady Xiaomi 13T je v tuto chvíli na spadnutí. Internetem kolují rendery, ale také uniklé ceny a specifikace. Nyní jsme se díky leakerovi Evanu Blassovi dozvěděli, že budou telefony oficiálně představeny 26. září v Berlíně. Unikl totiž oficiální teaser trailer. Pikantní je fakt, že je teaser s doplněn o české titulky, takže je jasné, že pochází právě z tuzemska. Není však jasné, zda má únik na svědomí nějaký e-shop nebo magazín.

Xiaomi 13T bude parádní řada mobilů s Leica foťáky

Xiaomi 13T je bude k dispozici v modrém a černém barevném provedení. U obou variant lze počítat s kovovým rámečkem, modrá verze pak bude mít záda z dnes populární veganské kůže. V teaseru si lze všimnout také fotoaparátů Leica, konkrétně 50Mpx hlavního senzoru, 50Mpx teleobjektivu a 12Mpx ultraširokého fotoaparátu. Alespoň to tvrdí úniky.

Co se týče hardwarové výbavy, Xiaomi 13T Pro prý dostane vlajkový čipset Dimensity 9200+, obyčejná verze pak slabší Dimensity 8200-Ultra. Silnou stránkou bude rozhodně OLED displej s rozlišením 2712 x 1220 pixelů, 120Hz obnovovací frekvencí a jasem až 2600 nitů, což je hodnota, které nedosahuje žádný jiný telefon na trhu.

Jak se těšíte na řadu Xiaomi 13T?

Zdroj: 9to5google, Mi.com, Evan Blass

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *