Games

Vodafone nabízí dva nové tarify Red Basic

  • Vodafone přispěchal s dvojicí nových tarifů Red Basic
  • Základní Basic Lite má neomezené volání a 3 GB dat
  • Red Basic+ nabízí 10 GB dat a s pevným internetem je výhodnější

Vodafone aktualizuje svou nabídku mobilních služeb. S ohledem na rostoucí poptávku po datech, společnost rozšiřuje svoji základní řadu o tarify Red Basic Lite a Red Basic+. Cenově nejsou příliš výhodné, zvlášť v porovnání s tarify, které nabízejí neomezená data, byť třeba s omezenou rychlostí.

Tarify z řady Red Basic jsou nyní k dostání se 3, 6 a 10 GB, přičemž právě první dva zmíněné jsou v nabídce teprve krátce. Tarif Red Basic Lite nabízí neomezené volání i SMS do všech sítí a navrch 3 GB dat, operátor si za něj účtuje 567 korun. Red Basic+ je pak totožný, ale obsahuje 10 GB dat. Při kombinaci s pevným internetem vás vyjde na 433 korun, samostatně na 657 korun. Pokud si připlatíte 40 korun, můžete přitom získat z mého pohledu lepší tarif Basic+ s neomezeným voláním i daty. Rychlost je sice omezena na 4 Mb/s, avšak 5x do měsíce si můžete aktivovat plnou 5G rychlost.

“Díky vylepšení našich základních tarifů platí, že neomezené volání do všech sítí spolu s neomezenými SMS zprávami je ještě dostupnější než dosud. Zároveň narostl i objem mobilních datových balíčků,” říká Milan Raška, zastupující marketingový ředitel Vodafonu. Nové tarify si můžete objednat na oficiálním webu operátora.

Můj Vodafone

Kolik dat měsíčně spotřebujete na mobilním telefonu?

Zdroj: tisková zpráva, Vodafone

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *