Skip to content

V Electronic Arts má vznikat hra s Iron Manem » Vortex

Minulý týden mluvil novinář Jeff Grubb v jednom ze svých pořadů o tom, že v Electronic Arts údajně vzniká hra inspirovaná komiksem Black Panther. Ačkoliv žádná taková hra oficiálně neexistuje, Grubb si byl s odvoláním na zdroje blízké zmíněným vývojářů poměrně jistý, že půjde o singleplayerovou akční adventuru v otevřeném světě, i když na ni budou muset hráči s ohledem na ranou fázi vývoje ještě nějakou dobu počkat. O týden později pak Grubb na stejném místě – tedy v pořadu Game Mess Mornings – zmínil, že v EA vzniká ještě jedna singleplayerová hra s licencí od Marvelu, ovšem tentokrát se u ní nijak nezastavil a jen pokračoval dál. Zmínka však neunikla pozornosti renomovaného insidera Toma Hendersona, který zprávu sdílel a doplnil, že by se mělo jednat o Iron Mana.

„Slyšel jsem několik zvěstí, že je to Iron Man, ale nikdy jsem neviděl nic konkrétního, abych o tom napsal,“ řekl Henderson. Ve svém tweetu navíc dodal, že by fanoušci měli chápat tuto informaci jako velmi spekulativní a teprve až by narazil na víc informací, o hře by se adekvátním způsobem zmínil. „Jen jsem si myslel, že to stálo za zmínku,“ uzavřel Henderson bez jakýchkoliv dalších detailů. Být to kdokoliv jiný, pravděpodobně by ani nešlo o téma, ale s přihlédnutím k tomu, kolikrát už Henderson informace trefil, zvlášť když tuhle vlnku rozehrál neméně dobře informovaný Grubb, i my si myslíme, že to stojí za zmínku.

Skutečnost, že by mělo jít o singleplayerovou hru, ale může být vzpruhou například pro ty, kdo si tolik neužili Marvel’s Avengers. Na druhou stranu, superhrdinských akčních adventur může být rázem mnoho a bude záležet zejména na načasování a produkčních hodnotách. Pokud vezmeme v úvahu, že vzniká Spider-Man 2 a Wolverine u vývojářů z Insomniac Games a přičteme ještě chystaný titul od Amy Hennig a studia Skydance Media nebo Gotham Knights či Suicide Squad Kill the Justice League, může se nám tady rázem doslova roztrhnout pytel s podobnými tituly, které tím potenciálně přijdou o svou unikátnost. Víc her by nás ale ve výsledku znepokojvat nemělo, tak snad vše dopadne podle představ. Samozřejmě za předpokladu, že jsou poslední spekulace pravdivé.

Leave a Reply

Your email address will not be published.