Games

Už zítra! Český operátor rozdává neomezená data zdarma

  • T-Mobile přispěchal s říjnovou akční nabídkou
  • Balíček “Neomezený datový víkend” rozdává data zdarma až do 29.10.2023
  • Mohou ho aktivovat tarifní, firemní zákazníci i majitelé předplacených karet

Operátor T-Mobile si pro všechny své zákazníky přichystal speciální říjnovou akci, díky které bude možné čerpat data neomezeně během víkendů. Balíček je dle operátora zároveň reakcí na rostoucí poptávku po mobilních datech.

Podle údajů ČSÚ se celkový objem přenesených mobilních dat v posledním roce zvýšil o 63 %. T-Mobile tuto statistiku potvrzuje a uvádí, že v prvním pololetí tohoto roku došlo k meziročnímu nárůstu spotřeby dat o 46 %.

Balíček “Neomezený datový víkend” je dostupný nejen pro tarifní a firemní zákazníky, ale i pro uživatele předplacených karet. Aktivovat ho je možné v průběhu celého týdne, neomezené surfování bude platit vždy po celou sobotu a neděli. Aktivaci je možné provést až čtyřikrát, je zcela zdarma a není vázaná na dobíjení kreditu, což je rozhodně sympatické gesto.

“Rozhodli jsme se našim zákazníkům zpříjemnit říjnové víkendy jen tak, aby mohli své podzimní pestrobarevné zážitky z výletů, sportovních aktivit a času stráveného s rodinou a přáteli jednoduše bezstarostně sdílet kdykoliv a kdekoliv budou chtít,” dodává Petra Běláková, manažerka segmentu domácností v T-Mobile.

Můj T-Mobile

Pro aktivaci tohoto balíčku navštivte aplikaci Můj T-Mobile, kde najdete tento balíček v sekci speciální nabídky. Kromě neomezeného datování v ČR zahrnuje balíček také data v plné rychlosti až do výše 4 GB, která lze využít i v rámci EU. Akce je platná do 29. 10. 2023.

Kolik GB dat spotřebujete měsíčně vy?

Zdroj: tisková zpráva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *