Games

United 1944 – -apkrig

Se zajímavou kombinací mechanismů, ne příliš typických pro střílečky z druhé světové války, přichází připravovaná akce United 1944. Slibuje nejen divoké přestřelky 16 proti 16, ale i crafting, vylepšování základny a dynamický cyklus dne a noci, který následně ovlivňuje bojiště a role zápolících vojáků. Na oznamovací trailer se můžete podívat výše.

„Zbraně samotné válku nevyhrávají, vyhrávají ji lidé. V naší hře chceme ukázat hloubku, rozmanitost a důraz na týmovou práci, které jsou typické pro boj v zastavěné oblasti. Válka potřebuje vojáky, ženisty, a mediky, bojující společně v nepřátelském prostředí, kde každá budova, tunel a ulička nabízí možnosti, jak vyzrát na protivníka,“ přiblížil myšlenku United 1944 šéf vývoje Dani Sanchez-Crespo.

Prozradil, že United 1944 nebude obyčejnou střílečkou, kde k vítězství stačí přesná muška a nejvyšší počet zabití. K úspěšnému ovládnutí území budete nuceni sbírat zásoby, stavět barikády, pokládat miny a zlepšovat zbraňový arzenál.

United 1944 nenabídne standardní systém tříd a rolí, každý hráč se bude muset přizpůsobit aktuální bojové situaci. K tomu pomůže strom se 40 schopnostmi i výše zmíněné dynamické střídání dne a noci. Potmě se například šikne přeorientovat na špionáž, zatímco s úsvitem se do bitevní vřavy hodí spíše odstřelovač šikovně skrytý v hnízdě na střechách. Nebo se přestřelek nemusíte účastnit vůbec a raději na základně vyrábět lékárničky a zázemí pro podporu vojáků na frontě.

Mapy s členitou zástavbou pokrývají bojiště Francie a Severní Afriky. Chopíte se na nich až 18 různých zbraní od improvizovaných pušek a brokovnic po klasické druhoválečné zbraně jako M1 Garand, MP40 nebo Kar98k. Datum vydání zatím vývojáři ze studia Novarama neprozradili, ale už teď se můžete přihlásit do uzavřené bety.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *