Games

Unikl krátký klip z pokračování Need for Speed » Vortex

Nového dílu Need for Speed jsme se na Gamescomu v Kolíně nad Rýnem nedočkali, jak jsme tušili. Přeci jen se o pokračování závodní legendy ale teď píše. Na internet totiž unikl krátký klip, který ukazuje miniaturní střípek ze hry. A nejde přitom o první podobný případ. Internetem už se toulaly i nějaké obrázky. Video zachycuje vůz Chevrolet Bel Air při nepovedeném pokusu proskočit překážkou. I v krátkém klipu se ale při tomto neúspěchu objeví něco z dříve zmiňovaných efektů ve stylu anime.

Vedle videa se ale objevily také údajné další podrobnosti o hře. Systém upgradování má být zjednodušený pro mladší publikum. Cílem je prý totiž oslovit novou generaci hráčů, pro které to má být čerstvý odrazový odrazový můstek do tohoto světa. Bude možné sázet na vítěze závodů a vydělat si tak další in-game peníze. Hra má obsahovat prvky příběhu po vzoru NFS Heat a má mít silné zastoupení žen. V intru se údajně objeví BMW a zazní tu latinskoamerická hudba. Titul bude dostávat další obsah i po vydání v závislosti na tom, jak si povede v prodejích a v recenzích. Ve světě hry se má objevit uhánějící vlak.

Hra údajně nese název Need for Speed: Unbound a i když stále nebyla formálně představena, ještě nedávno se mluvilo o tom, že by měla vyjít letos. Otázkou je, zda se tak skutečně nakonec stane. Minimálně to ale tvrdí i zdroj aktuálního úniku. Připomínáme, že na novince pracuje studio Criterion, ovšem personálně už se nejedná z větší části o ten stejný tým, který kdysi těšil fanoušky závodních her hity jako Burnout Paradise nebo Need for Speed: Hot Pursuit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *