Games

Ubisoft si pochvaluje prodeje Assassin’s Creed Mirage » Vortex

I přes to, že Assassin’s Creed Mirage na začátku vznikal jako rozšíření pro Assassin’s Creed Valhalla a Ubisoft otevřeně mluvil o tom, že půjde o tradičnější, ne tak rozmáchlý díl, hra podle informací francouzské společnosti zabodovala. Daří se jí ve skutečnosti tak dobře, že je pro Ubisoft nejlépe prodávaným titulem na nových konzolích, byť neznáme konkrétní čísla. Pokud bychom měli být konkrétní, Mirage se daří lépe nežli hrstce velkých her od Ubisoftu, které vyšly na PlayStationu 5 a Xboxu Series, tedy titulům jako Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Far Cry 6, Immortals Fenyx Rising nebo nedávno uvedenému The Crew Motorfest. Část prodejních úspěchů může být samozřejmě postavená na tom, že přibývá hráčů s novými konzolemi, případně fanoušky zaujala snížená cenovka, ani tak ale nelze úspěch Ubisoftu upřít.

„Assassin’s Creed Mirage je venku 6 dní a my jsme nadšení láskou a pozitivitou, kterou hra v uplynulém týdnu zaznamenala,“ napsali vývojáři na sociálních sítích. Poděkovali hráčům, že se připojili k oslavám 15letého odkazu celé série a vyjádřili své potěšení nad tím, jak komunita návrat ke kořenům přijala. Ubisoft také dodal, že počet hráčů odpovídá stavu kolem titulů jako Assassin’s Creed Origins nebo Assassin’s Creed Odyssey a potvrzuje výše zmíněné. Mirage je největším launchem na nových konzolí pro celou společnost. Slova díků se pak snáší také na hlavy vývojářů z Ubisoftu Bordeaux, pro které to byl první projekt takových rozměrů.

Ubisoft v příspěvku na sociálních sítích sdílel i zábavné statisiky, například o tom, že hráči už ve hře strávili 479 let, zaznamenali 60 milionů skoků víry a kočičky ve hře si mohly užít přes milion pohlazení. Pokud vás zajímá víc, určitě si přečtěte naší recenzi, případně koukněte na video nebo prodloužený stream, ve kterém jsme hru ukazovali a odpovídali na řadu vašich dotazů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *