Games

Twisted Metal má u nás premiéru příští týden » Vortex

Seriál Twisted Metal měl premiéru 27. července ve streamovací službě Peacock. Ta u nás ale není dostupná. Její pořad v Česku a na Slovensku často najdeme v nabídce SkyShowtime. Nicméně to není případ Twisted Metal. Tento seriál můžete sledovat od 6. září na HBO Max. Služba už na novinku láká trailerem s českými titulky.

Adaptaci už nicméně leckdo u nás viděl a na ČSFD se momentálně její hodnocení pohybuje okolo 68 procent. Na IMDb je na tom Twisted Metal podobně. Tady má hodnocení 7,5/10. Na Metacriticu je průměrné skóre od kritiků 53 procent a hodnocení uživatelů se ustálilo na 7,2. Rotten Tomatoes evidují hodnocení 68 procent od kritiků, ale pozor, diváci tady dávají 94 procent.

Je to postapokalyptická komedie, na které se pracovalo od roku 2019. Desetidílný seriál se pak natáčel loni v New Orleans s odhadovaným rozpočtem 45 milionů dolarů. Samotné natáčení neprobíhalo úplně hladce a štáb potrápily zejména rozmary počasí.

Jak už jsme opakovaně říkali, příběh vypráví o outsiderovi, který dostane šanci na lepší život, pokud dokáže úspěšně doručit záhadný balíček napříč postapokalyptickou pustinou. Seriál je plný odkazů a easter eggů, které mohou potěšit zejména skalní fanoušky předlohy a videoher obecně. Objevují se tu nejen další postavy ze hry, ale třeba také narážky na původní cheaty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *