Games

Toto jsou prý NEJ Android mobily celé historie

Vybrat ty “nejlepší” telefony z jednoho konkrétního roku, případně dvou či tří, není úplně složité. Preference koncových uživatelů i recenze odborníků by se při sestavování seznamu nejspíš dost shodovaly. Dokázali byste ale vytvořit žebříček TOP 10 Android mobilů celé historie? I kdybyste na to šli sebevíc objektivně, nejspíš byste se nedokázali trefit do vkusu ostatních. Když ale nyní máme k dispozici pomocníka jménem ChatGPT, který umí “přechroustat” dojmy z celého internetu, proč se nezkusit zeptat jeho?

NEJ Android mobily celé historie

Nástroji ChatGPT jsme zadali následující úkol: “Vypiš top 10 historicky nejoblíbenějších, nejlépe hodnocených a nejprodávanějších Android telefonů. Ke každému napiš stručné info.” Vytvořil následující seznam…

  1. Samsung Galaxy S21 Ultra: Tento vlajkový model od Samsungu nabízí vynikající výkon, velký a ostrý displej, pokročilou kameru a špičkové funkce. Je oblíbený pro svůj elegantní design a výkonný hardware.
  2. Google Pixel 6 Pro: Pixel 6 Pro je považován za jednoho z nejlepších fotografických telefonů na trhu. Díky pokročilému softwaru a výkonným fotoaparátům získává skvělé snímky. Telefon je také dobře hodnocen pro svůj čistý operační systém a rychlé aktualizace.
  3. OnePlus 9 Pro: OnePlus 9 Pro je cenově dostupný vlajkový telefon s vysokým výkonem a skvělým displejem. Má také výbornou kameru a nabízí uživatelskou přívětivost. Jeho kombinace kvality a ceny ho činí oblíbeným mezi uživateli.
  4. Xiaomi Mi 11 Ultra: Mi 11 Ultra je vlajkový model od Xiaomi s výkonným hardwarovým vybavením a výborným fotoaparátem. Telefon také nabízí velký displej s vysokým rozlišením a dlouhou výdrž baterie. Je cenově dostupnější než některé konkurenční modely.
  5. Samsung Galaxy Note 20 Ultra: Galaxy Note 20 Ultra je vysoce výkonný telefon s velkým displejem a vynikajícím stylusem S Pen. Je oblíbený pro svou všestrannost, špičkovou kameru a možnosti multitaskingu. Tento telefon je vhodný pro profesionály a kreativní jedince.
  6. Sony Xperia 1 III: Xperia 1 III je telefon s vynikajícím displejem a kvalitními fotoaparáty od Sony. Má elegantní design, voděodolnost a nabízí výkon pro náročné úkoly. Je oblíbený mezi milovníky fotografování a videa.
  7. Huawei P30 Pro: P30 Pro je předchozí vlajkový model od Huawei, který stále získává uznání díky své vynikající kameře, dlouhé výdrži baterie a špičkovému výkonu. Tento telefon je vhodný pro ty, kteří hledají skvělý fotoaparát a funkční design.
  8. Samsung Galaxy S20 FE: S20 FE je cenově dostupnější verze vlajkového modelu od Samsungu. Nabízí špičkový výkon, skvělou kameru a elegantní design. Je oblíbený pro svou hodnotu za peníze a všechny základní funkce.
  9. Xiaomi Redmi Note 10 Pro: Redmi Note 10 Pro je cenově dostupný telefon s výborným displejem a výkonným hardwarem. Má také dobrou kameru a solidní výdrž baterie. Je oblíbený mezi uživateli, kteří hledají dobrou hodnotu za peníze.
  10. OnePlus Nord 2: Nord 2 je středně cenový telefon od OnePlus s výkonným hardwarem a slušnými fotoaparáty. Nabízí hladký uživatelský zážitek a rychlé aktualizace softwaru. Tento telefon je oblíbený mezi uživateli, kteří hledají výkon a cenovou dostupnost.

Jak je ze seznamu patrné, ChatGPT se při výběru hodně zaměřil na modely z posledních roků (a například nejnovější Galaxy vlajky nejspíš nezmínil jen proto, že je nezná). Rozhodně jde o dobře hodnocené a populární telefony, ale skutečně patří na špičku v celé historii Android mobilů? Asi ne. Zkusili jsme tedy model od OpenAI ještě pošťouchnout následujícím zadáním: “Jsou tyto telefony opravdu NEJ i daleko do historie Android mobilů?” Nakonec vygeneroval tento opravený seznam…


10 důvodů, proč je prý Android horší než iOS (podle ChatGPT)

Články

Marek Houser

Marek Houserčtení: 2 minuty (
uložit na později

)čtení: 2 min.

uloženo


uložit na později

2 min.