Skip to content

TOP 5 nejlepších erotických filmů a seriálů na Netflixu

Na Netflixu nalezneme spoustu romantických filmů a seriálů, nachází se mezi nimi ale také počiny, které zacházejí trochu dál a nabízejí lechtivější scény než většina ostatních. V tomto článku se mrkneme na TOP 5 nejlepších erotických filmů a seriálů na Netflixu.

Padesát odstínů šedi

Padesát odstínů šedi je první z dílů knižní série, ve které si zahrála hlavní roli Dakota Johnson v roli Anastasie. Ta si v životě příliš nevěří, avšak jednoho dne narazila na podnikatele Christiana Greye, kterého přišla vyzpovídat do studentského časopisu. Přestože se ji Grey svým chladným a odměřeným chováním snaží odradit, má ho plnou hlavu, což ještě prohloubí jejich opakovaná pracovní setkání. Bez ohledu na to, že ji varuje, jak je komplikovaný a ve zlověstných náznacích mluví o svém specifickém vkusu, není Anastasia jeho přitažlivosti schopná odolat.

Padesát odstínů šedi (2015) CZ HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 41 %

Elisa a Marcela

Elisa a Marcela vypráví skutečný příběh Elisy Sanchez Lorigy, která se převlékla do identity muže Maria Sancheze, aby se vdala za svou milenku Marcelu Graciu Ibeasovou. Odehrává se v roce 1901 a přestože ve filmu nalezneme několik lechtivých scén se jedná spíše o životopisné drama, které není vůbec špatné, což se bohužel o dalších počinech z našeho seznamu říct nedá.

Elisa and Marcela | Trailer | Netflix

Elisa and Marcela | Trailer | Netflix

Hodnocení na ČSFD: 68 %

MILF

Romantická a lechtivá komedie MILF vypráví příběh o třech kamarádkách ze základky, Cecilii, Soně a Elise, které si vyjedou na prázdniny k moři na Côte d’Azur. Jsou tu především proto, aby uklidily a nablýskaly vilu, kterou vdova Cecilie zdědila a chce ji prodat. Všem je sice přes čtyřicet, ale vypadají dobře a jak zjistí, zájem o ně mají i mnohem mladší muži.


netflix sdílení hesel v česku

Češi zuří! Netflix začíná oficiálně zavádět poplatek za sdílení účtu. Na kolik vyjde?

Zprávičky

Jakub Kárník

Jakub Kárníkčtení: 2 minuty (
uložit na později

)čtení: 2 min.

uloženo


uložit na později

2 min.