Games

TOP 5 filmů, které Češi sledují na Netflixu v červenci

Na Netflixu se v posledních dnech objevilo několik nových filmů, které se okamžitě zařadily na přední příčky sledovanosti v Česku. První místo obsadila česká komedie Pánský klub, na druhém místě se nachází pokračování akčního filmu Vyproštění v čele s Chrisem Hemsworthem, třetici pak uzavírá animovaný film Nimona.

Pánský klub

Terapie pro “eroticky závislé” svede dohromady naprosto nesourodou pětici. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Neomalený erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý ajťák Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svodům své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou… Nebo ne?

Pánský klub (2022) oficiální HD trailer nové komedie

ČSFD hodnocení: 45 %

Vyproštění 2

Australský specialista na špinavou práci Rake (Chris Hemsworth) jen tak tak přežil události z prvního filmu a teď dostane nový úkol, při kterém půjde o život: má zachránit zbědovanou rodinu nemilosrdného gruzínského gangstera z vězení, kde její členy drží.

Vyproštění 2 (2023) CZ HD trailer #ChrisHemsworth

Vyproštění 2 (2023) CZ HD trailer #ChrisHemsworth

ČSFD hodnocení: 73 %

Nimona

Rytíř chce po křivém obvinění prokázat svoji nevinu, a tak spojí síly s holkou, co umí měnit podobu. Ta je ale ve skutečnosti příšera, kterou má on za úkol zničit.

Nimona | Official Trailer | Netflix

Nimona | Official Trailer | Netflix

ČSFD hodnocení: 73 %

Láska přes okno: Dálka

Raquel a Ares se celý rok neviděli a teď spolu vyráží na romantický výlet k moři. Přežije tahle láska pořádnou dávku flirtování a jejich pochybnosti o sobě samých?

Láska přes okno | Oficiální trailer | Netflix

Láska přes okno | Oficiální trailer | Netflix

ČSFD hodnocení: 42 %

Zakletá jeskyně

Zázračná jeskyně obsahuje vzácné poklady, sůl a drahé rubíny. Horníci si z ní můžou vzít tolik soli, kolik potřebují, ale z rubínové síně v samém středu jeskyně si nesmí nic odnést. Toho, kdo si rubíny vezme, postihne kletba. Rychtářova dcera Lena přesto po tomto vzácném drahokamu z hlubin jeskyně zatouží a i přes varování sestry Ady nedokáže svou touhu překonat. Její lehkovážný čin tak uvede do pohybu události, jejichž následky naruší křehkou rovnováhu celého království a postihnou i Lenu.


samsung televizor nejprodávanější česko

TOP 5 nejprodávanějších televizorů v Česku: dominují levné kousky, nechybí ale ani prémiová OLED TV

Články

Jakub Kárník

Jakub Kárníkčtení: 2 minuty (
uložit na později

)čtení: 2 min.

uloženo


uložit na později

2 min.