Games

TIP na príslušenstvo: Značkový stabilizátor na profesionálnejšie video

DJI nie je len výrobcom špičkových dronov. Zaoberá sa napríklad aj výrobou stabilizátorov. Model DJI Osmo Mobile SE sa vyznačuje zaujímavým pomerom ceny a kvality.

DJI Osmo Mobile SE je skvelým zástupcom dostupnejších gimbalových stabilizátorov

DJI Osmo Mobile SE predstavuje kompaktný stabilizátor pre mobilné telefóny. Vyznačuje sa ľahkou konštrukciou, ktorá je schopná udržať aj ťažšie zariadenia. Ide o ergonomické zariadenie, ktoré má šikovné ovládacie prvky vždy na dosah vašich prstov. Ovládať ho však môžete aj gestami. Spodnú časť je možno premeniť aj na nôžky, ktoré umožňujú tento stabilizátor položiť a použiť aj ako statív.

Stabilizáciu zabezpečuje premyslený motorček, vďaka ktorému tento gimbalový stabilizátor dokáže fixovať rovnú polohu smartfónu aj v prípade drobných posunov. Ide o trojosú stabilizáciu, ktorú zdokonaľuje softvér a pokročilé algoritmy na ovládanie pohybov implementovaného mechanizmu.

DJI Osmo Mobile SE sa môže pochváliť aj inteligentnými funkciami, ako možnosťou sledovať pohybujúci sa objekt. Chýbať nesmie samozrejme ani časozberné snímanie. Milovníci “selfies” ho môžu použiť aj ako selfie tyč. Predurčený je však najmä pre tých, ktorí radi natáčajú akčné videá.

Náš tip

Je kráľom fotografie Samsung Galaxy S23 Ultra alebo iPhone 14 Pro? Hlasujte v našom fototeste!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *