Games

The Inquisitor – -apkrig

O slovo se přihlásil potemnělý svět inspirovaný polským spisovatelem Jackem Piekarou a jeho fanatičtí inkvizitoři kráčející ve stopách Ježíše Krista, který ale v téhle realitě místo sebeobětování na kříži propadl temné zlobě a ze msty koupe bezvěrce v jejich vlastní krvi. Do dění herního zpracování The Inquisitor vstoupíte jako inkvizitor Mordimer a nová upoutávka naznačuje, jak bude takové šíření víry vypadat.

Stanete se soudcem, porotou i popravčím. Kacíře bude potřeba vyslídit v ulicích pokleslého města Koenigstein, k čemuž pomůže i Mordimerova schopnost nořit se do jiných světů a odkrývat tam tajemství hříšníků. Zda pak pomocí meče či mučidel vykonáte očistu, nebo v sobě najdete milosrdenství, už bude na vás. A nemělo by se jednat o lehkou volbu – tvůrci slibují zapeklitá morální dilemata.

Budete slídit, vyslýchat podezřelé a balancovat na hraně morálky. Kromě drsných a krutých metod při výsleších čas od času přijde ke slovu i váš meč v akčních soubojích. Hlavní hrdina Mordimer má také unikátní schopnost vstoupit do jiné dimenze a hledat v ní tajemství, která hříšníci skrývají ve svých duších.

The Inquisitor zatím nemá přesné datum vydání. Hra bude k mání na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *