Games

The Arrival na Unreal Enginu 5 » Vortex

Slender: The Arrival se na PC dočkal bezplatného updatu na Unreal Engine 5. V podstatě se jedná o remaster k 10. výročí. Originál vyšel v roce 2013, vylepšená verze ve středu 18. října. Kromě PC pak dorazila také na konzole PlayStation 5 a Xbox Series. Autoři lákají na přepracovanou grafiku, podporu dalších jazyků nebo možnost přepnout si na Steamu na originální verzi. Součástí je také úplně nová kapitola.

First person survival horor od týmů Blue Isle Studios a Parsec Productions vychází ze hry Slender: The Eight Pages z roku 2012. Slender: The Arrival se už dříve dočkal mnoha portů. Po debutu na PC a Macu došlo v dalším roce na porty pro PS3 a Xbox 360. V roce 2015 se pak dočkali fanoušci na PS4, Xboxu One a Wii U. Na Switchi hra přistála v roce 2019. A konečně mobilní verze vznila před dvěma roky. Jedná se o oficiální adaptaci tohoto fenoménu.

Vydáním remasteru ale vývoj nekončí. V budoucnu se fanoušci mohou těšit na kooperativní multiplayerový režim, tři nové kapitoly i podporu modifikací napříč platformami. Těchto novinek se prý dočkáme v příštím roce.

Verze pro PC a Mac se teď prodává s třicetiprocentní slevou za necelých 14 eur. Na PlayStation Storu je hra k dispozici za 475 korun a na Xbox Storu za 569 korun. Kromě remasteru byl letos v červenci oznámen také další regulérní díl nazvaný S: The Lost Chapters. Zaznamenat jste mohli také mobilní hry Slender Rising.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *