Games

Těšíte se? Galaxy S24+ má dostat vychytávku z Ultra verze

  • Samsung Galaxy S24+ by měl dostat výrazně lepší displej
  • Hovoří se rovněž o velmi tenkých rámečcích
  • Baterie má mít kapacitu 4755 mAh

V poslední době se objevuje stále více informací o řadě Galaxy S24 od společnosti Samsung. Poslední úniky se týkaly především Ultra varianty, nyní máme ale dobré zprávy pro všechny, kteří raději ušetří nějakou tu tisícovku a uvažují o Plus verzi. Ta by se totiž měla dočkat výrazného vylepšení displeje.

Vylepšení displeje Galaxy S24+

Podle nejnovějších informací od leakera IceUniverse bude nový Galaxy S24+ vybaven vylepšeným 6,65″ 2X LTPO AMOLED displejem s maximálním jasem 2500 nitů, stejně jako Ultra verze, což je oproti současným 1750 významný pokrok. Kromě toho však nabídne rozlišení 3120 x 1440 (WQHD+), které v současnosti nabízí jen Ultra varianta, Galaxy S23+ disponuje rozlišením 2340 x 1080 pixelů.

Render Galaxy S24+ odhaluje tenké středové rámečky o velikosti 2,5 mm a boční okolo 1 mm. Celková hmotnost zařízení bude 195 g, přičemž tloušťka se zastaví na 7,7 mm. Tento design naznačuje, že Samsung u Plus verze zvětší displej, ale nikoliv celkové rozměry telefonu. Mohli bychom se tedy dočkat zajímavého paradoxu, kdy bude mít Ultra větší rámečky než Plus, případně standardní model.

Další specifikace Galaxy S24+

Galaxy S24+ bude pravděpodobně poháněn čipy Exynos 2400 a Snapdragon 8 Gen 3, v závislosti na regionu. K nám se tedy po roční pauze zřejmě opět vrátí čip od Samsungu. Další specifikace zahrnují 8 GB RAM, baterii s kapacitou 4755 mAh a podporu hned 65W rychlého nabíjení. Kromě toho bude mít zařízení titanový rám, podobně jako třeba chystané iPhony.

Co říkáte na přední stranu Galaxy S24+?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *