Games

Tento skvelý herný monitor môžete teraz získať v mimoriadnej zľave!

Trh s hernými monitormi je dnes pomerne dobre rozrastený. Obrazovky s poriadnou uhlopriečkou, vysokým rozlíšením a zároveň aj zvýšenou obnovovacou frekvenciou sú však celkom drahé. Model KTC H27T22 príjemne prekvapí nielen svojou uhlopriečkou, ale aj pomerom výborných parametrov za približne polovicu ceny konkurenčných modelov. Čo všetko tento kúsok prináša?

Parametrami nabitý monitor nemusí byť drahý

KTC H27T22 je 27-palcový herný monitor s Quad HD rozlíšením (2560 x 1440 pixelov). Tento panel zabezpečí vždy čistý a ostrý obraz s 8-bitovým zobrazením farieb a 131 % pokrytím farebného gamutu sRGB. Displej vie konkrétnejšie zobraziť 16,7 milióna farieb.

Zdroj: Geekbuying

Pokiaľ radi hrajete hry, tak vám zaručene urobí radosť jeho vysoká obnovovacia frekvencia na úrovni 165 Hz. Odozva panela je úplne minimálna, a to 1 ms. Svedčí o tom aj kompatibilita s FreeSync a G-Sync. Zobrazovač je typu IPS, takže je možné sa tešiť na kvalitný obraz bez rozmazaných častí aj počas hrania akčnejších titulov.

ktc-h27t22
Zdroj: Geekbuying

Pre používateľov s citlivejším zrakom sú pripravené funkcie na minimalizáciu blikania obrazu a vyžarovania modrého svetla. Monitor je kompatibilný so štandardom VESA, takže nebudete mať problém s jeho zavedením na stenu alebo s použitím ohýbacieho ramena. Výrobca ponúka viacero režimov zobrazovania, vrátane FPS (First Person Shooter), RTS (Real Time Strategy) či RAC (Race Game).

ktc-h27t22
Zdroj: Geekbuying

K funkciám na skvalitnenie vašich herných schopností sa radí napríklad “Timer” a “Sniper Sight”. Skvelý zážitok zo sledovania podporovaných videí zabezpečí aj technológia HDR10, ktorá prináša široký dynamický rozsah aj do tak cenovo dostupného monitoru.

ktc-h27t22
Zdroj: Geekbuying

Z konektivity zmienime napájací port, USB, HDMI 2.0 s podporou najviac 144 Hz a dvojicu DisplayPort 1.2 konektorov. KTC H27T22 disponuje aj 3,5 mm audio jackom na pripojenie externého zvukového výstupu.

ktc-h27t22
Zdroj: Geekbuying

Monitor prichádza so šikovným stojanom, ktorý má dieru na organizáciu kabeláže a umožňuje otáčanie obrazovky aj do vertikálnej polohy. V zadnej časti monitoru sa nachádza štýlové ambientné LED podsvietenie. Hmotnosť celého zariadenia činí 5,5 kg.

ktc-h27t22
Zdroj: Geekbuying

Pôvodná cena monitoru činí 259,99 €, čo už tak vyzerá ako veľmi sľubná ponuka. Keď však pred odoslaním objednávky uplatnite kupón HHH27T22, dočkáte sa 30-eurovej zľavy. Výsledná čiastka teda bude skvelých 229,99 €

ktc-h27t22
Zdroj: Geekbuying

KTC H27T22 sa predáva u internetového predajcu Geekbuying. Na tomto e-shope práve prebieha septembrový výpredaj so zľavami až do -80 %. Neváhajte sa teda pozrieť aj na ďalšie produkty. Určite vás niečo zaujme a pravdepodobne nájdete nejaký zaujímavý produkt za výhodnú cenu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *